اخبار

روز میلاد پر نور و رحمت مهدی موعود (عج ) ، آسایشگاه خیریه کهریزک میزبان مردم مهربان و سخاوتمند شهر و دیارمان شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در روز مبارک و خجسته نیمه شعبان ، روز میلاد قائم آل محمد (ص) ، سرای نیکی ها – کهریزک ، سراسر غرق در نور و شادی بود .

در روز میلاد مهدی موعود (عج ) و همانند تمامی اعیاد ، مردم نوعدوست و سخاوتمند شهرمان به کهریزک آمدند تا علاوه بر عیادت و دلجوئی از سالمندان و معلولین ، کمک حال آنان در تأمین هزینه های زندگی باشند.

از نخستین ساعات روز نیمه شعبان ، انبار هدایا و صندوق کمک های مردمی ، پذیرای خیرین و نیک اندیشانی شد که با هدایای غیر نقدی و نقدی خود به یاری خانواده بزرگ کهریزک شتافتند تا سهم خود را در زندگی بخشی به ضعیف ترین اقشار جامعه ادا نمایند.

بخشهای 24 گانه بستری سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس نیز از ابتدای صبح تا غروب آفتاب ، میزبان مردم مهربان شهر بود تا ساعاتی از زندگی خود را در کنار عزیزان کهریزکی باشند و لبخند شادی و نشاط را بر چهره آنان بنشانند.

شایان ذکر است درب های ورودی آسایشگاه خیریه کهریزک همه روزه بر روی نیک اندیشان و مردم نوعدوستی که قصد دارند به هر ترتیب ممکن در زندگی بخشی به این خانواده بزرگ سهم خود را ادا نمایند باز بوده ، این مجموعه خیریه آمادگی کامل دارد به نیات خیر این عزیزان به هر میزان و در هر زمان ، جامع عمل پوشاند.

دیدگاهتان را بنویسید