اخبار

با حضور مددجویان مسیحی و به همت کلیسای جماعت ربانی ، جشن میلاد فرخنده عیسی مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای دکلمه ای زیبا توسط کلاریک مانوکیان، جشن میلاد فرخنده عیسی مسیح (ع)  در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این جشن با شکوه که به همت کلیسای جماعت ربانی و با حضور جمعی از مددجویان مسیحی در سالن اجتماعات دکتر نراقی برگزار گردید ، اعضاء هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک به همراه جمعی از هموطنان مسیحی و خادمین این مجموعه خیریه حضور داشتند تا گرامی بدارند میلاد پیامبر عشق و مهربانی را.

اجرای برنامه های شاد و موزیکال ، نمایش آئینی توسط گروه هنری ماراناتا و نیز هنرنمایی گروه موسیقی امانوئل ، از جمله  برنامه هایی بود که به همت خادمین کلیسای جماعت ربانی در این گردهمایی زیبا به انجام رسید.

ادموند ریحانیان، کشیش کلیسای جماعت ربانی با تبریک میلاد مسیح به عموم هموطنان مسیحی کشورمان گفت :

عیسی مسیح به دنیا آمد تا سلامتی و سعادت را برای همه ما تضمین کند.در این رهگذر کافیست که ایمان بیاوریم و بر عدالت و رستگاری که مسیح وعده داده باور قلبی داشته باشیم .

ریحانیان با اشاره به کتاب مقدس انجیل گفت :

تولد عیسی مسیح معجزه ای خاص بود ، گرچه با علم و دانش بشری قادر به درک این معجزه نخواهیم بود ، بلکه تنها باید با ایمان پذیرا باشیم و شکر گزار.

ریحانیان تصریح کرد :

هرگاه خداوند فردی را برای انجام رسالتی خاص انتخاب می کند ، معیار او ثروت ، برتری ، جنسیت ، تحصیلات و… نیست ، بلکه به ایمانی که او دارد و شایستگی که در وجود آن شخص نهفته است ، نگاه می کند و یقین دارد که توان انجام آن مأموریت را خواهد داشت .

کشیش ریحانیان با توصیه به همگان در انفاق از جان و مال خود نیز گفت :

اگر خداوند به ما دارائی و فرزندانی عطا کرده ، شایسته است ما نیز در راه او وقف کنیم و به دعوتی که او در کمک به نیازمندان دارد ، پاسخ مثبت دهیم تا با اینکار جامعه را عوض کنیم و به روزی برسیم که فقیری نباشد و دنیای ما زیبا تر از هر زمان دیگری باشد.

کشیش کلیسای جماعت ربانی با تشکر از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک یاد آور شد :

به عنوان شخصی که خدمت روحانی انجام می دهد ، می بینم که جسم این عزیزان را اعتبار می بخشید، به آنان خوراک و مکان زیستن می دهید ، بدانید با اینکار روح این افراد را هم نجات می دهید و این مصداق رستگاری است.

دیدگاهتان را بنویسید