اخبار

در آستانه میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) ، جشن میلاد آن دردانه عالم تشیع در جمع مادران سالخورده کهریزک بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛در آستانه گرامیداشت مقام والای مادر و به همت بانو فریده رضایی یار مهربان و نیکوکار قدیمی کهریزک ، جشن میلاد دردانه پیامبر ، حضرت زهرا (س) در جمع پر شور مادران سالخورده کهریزک بر پاشد.

در این ویژه برنامه مذهبی و سنتی ، یاران مهربان کهریزک بسیار تلاش نمودند تا مادران ارجمندی که در سنین کهنسالی به سر می برند و نیازهای عاطفی شان پایان ناپذیر است ، ساعات خوش و مفرحی را پشت سر گذارند.

بانو رضایی در حاشیه این جشن زیبا به خبرنگار ما گفت :

خدا را شکر که بازهم توفیق بودن در میان این مادران عزیزتر از جانمان را یافتیم و توانستیم هر آنچه که از محل دعاهای خیر این عزیزان، نیازمند دریافت آن بودیم ، در سبد زندگی خود همراه کنیم .

بانو رضایی تصریح کرد:

بازهم خواهیم آمد و تلاش داریم در سال آینده بیشتر از امسال بیائیم و بپیوندیم به جمع مادران دردمندی که هیچ کدام از آنان با میل شخصی خود به کهریزک نیامده اند و اگر امکان آن وجود داشت ، همگی در خانه های خود می ماندند.

سرپرست گروه یاد شده کهریزک از خداوند متعال خواست تا در سال جدید و سالهای آینده بر توان وی و دوستان  بیافزاید تا بهتر و بیشتر از همیشه بتوانند دلهای بیشتری از مادران سالخورده کهریزکی را شاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید