اخبار

در شب میلاد امام رضا (ع) و به همت نیکوکاران و خیران، سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک گردهم آمدند تا در این شادباش بزرگ مذهبی، شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همزمان با شیعیان سراسر کشور ، جشن میلاد ثامن الحجج امام رضا (ع) در سالن مهر آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این شب با شکوه ، تنی چنداز هنرمندان عزیز کشورمان با اجرای برنامه های شاد و متنوع، روحیه بخش ساکنین سالمند و معلول خانه و خانواده بزرگ کهریزک شدند. آقایان جواهر پور و نیز امیر علی و نریمان از خوانندگان بنام کشورمان از جمله هنرمندانی هستند که ترجیح دادند شادی بخش محفل انس کهریزک باشند.

همچنین جمع کثیری از خیرین و نیک اندیشان جامعه در شب میلاد امام مهربانی ها، میهمان این خانه بزرگ بودند تا همه در کنار هم تجربه یک جشن با صفا و معنوی دیگر را پشت سر بگذارند. از جمله این گرامیان، غلام حسین رضایی مدیر شرکت آریا تراک بودند که با حضور پر رنگ خویش، موجبات پذیرایی از همه حاضرین در مراسم را عهده دار شدند. کارکنان رستوران نارنج طلایی از دیگر عزیزانی هستند که وظیفه افتخاری دکوراسیون سالن مهر را بر عهده گرفتند که اقدامات شایسته جملگی، شایسته تقدیر است.

خانواده بزرگ کهریزک در طول سال و در مناسبت های گوناگون ، با برپایی مراسمات وگردهمایی های شاد و متنوع، سعی در تقویت روحیه و امید به زندگی ساکنین پر شمار خود دارد. کلیه مراسماتی که در این راستا در خانواده بزرگ کهریزک به انجام می رسد، توسط بانیان خیراندیش مورد پشتیبانی تمام و کمال قرار می گیرد و هر یک از این بزرگواران عهده دار هزینه های پذیرایی از مددجویان و سایر هزینه های جانبی آن می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید