اخبار

با حضور انبوهی از دوستداران و دلدادگان به خاندان مطهر پیامبر گرامی اسلام ، جشن میلاد دومین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دارالقرآن آسایشگاه خیریه کهریزک در نیمه ماه مبارک رمضان ، شاهد بر پایی یکی از زیبا ترین آئین های ویژه این ماه پر برکت بود.

جمع کثیری از مددجویان به همراه مدیران و کارکنان مجموعه در دارالقرآن کریم گردهم آمدند تا پس از همخوانی جزء پانزدهم از کتاب آسمانی ، به استقبال از آئین میلاد مطهر و منور امام حسن مجتبی (ع) بروند . امام بزرگواری که همچون پدرگرامیشان دارای کرامت خاص بودند تا آنجا که در روایت ها آمده است آن امام همام در طول زندگی مبارکشان ، 2 یا 3 بار تمامی هستی و دارایی خویش را به نیازمندان جامعه بخشیده است.

در این مراسم پر فیض و باشکوه حاج مصطفی خلیلی مداح اهل بیت (ع) در وصف کرامات و بزرگواری های امام حسن مجتبی (ع) و خاندان پاک آن حضرت ، مدیحه سرایی کردند تا یادی باشد بر تمامی نیکی ها و نیک مردی های آن خاندان گرانقدر .

همچنین در بخشی از این مراسم ، اسامی تمامی حاضرین در مجلس ثبت و در گلدان انداخته شد تا به قید قرعه به 50 نفر از شرکت کنندگان در این آئین زیبا ، هدایایی از طرف خیرین تعلق گرفت .

شایان ذکر است کلیه ملزومات و اسباب پذیرایی از معلولین و سالمندان حاضر در جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) توسط خیرین و همیاران فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین گردید که جملگی شایسته تقدیر است.

دیدگاهتان را بنویسید