اخبار

با حضور گروه های هنری و اقشار مختلف مردمی ، گرامیداشت مقام و منزلت پدر در آسایشگاه خیریه کهریزک با زیبایی هر چه تمامتر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همزمان با سالروز میلاد فرخنده امام علی (ع)و گرامیداشت روز پدر ، بلوک بنفشه ها محل اقامت پدران سالخورده کهریزک، غرق در شادی و شعف شد .

گروه هنری عارف و گروه موسیقی دی جی با هنر نمایی علیمردانی در جمع پدران عزیز این خانه بزرگ حاضر شدند تا ساعاتی مملو از شادی و نشاط را تقدیم همگان نمایند. ناگفته نماند بانو حدیثه جبرئیلی از یاران مهربان این خانه بزرگ ، با تدارک انواع ملزومات و کیک میلاد در برپایی جشن بزرگ پدر بزرگها سنگ تمام گذاشت.

اهداء شاخه های زیبای گل توسط مددکاران و مددیاران به پدران سالخورده ، از دیگر بخشهای این مراسم زیبا بود تا لبخند رضایت را بر لبان سپید مویان کهریزکی بنشاند.

گرامیداشت روز پدر در خانه پدران کهریزکی تنها به برگزاری مراسم جشن همگان ختم نشد ، چرا که در طول این روز زیبا، گروه های مختلف مردمی با حضور بر بالین بیماران و زحمتکشان دور و نزدیک جامعه که اکنون به دلیل انواع مشکلات جسمانی گوشه نشین سرای سالمندان شده اند ، آرزوی روزهایی سرشار از سلامتی و بهروزی برای این عزیزان داشتند.

همچنین تنی چند از مدیران این خانه بزرگ نیز با حضور در بخشهای محل اقامت پدر بزرگهای کهریزک، روز پدر را صمیمانه به این عزیزان تبریک گفته و یادآور شدند که آماده هستند تا در سال پیش رو ، فعالتر از همیشه خدمتگزار آنان باشند

دیدگاهتان را بنویسید