اخبار

      جشن روز جهانی کودک در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، روز ۱۶ مهر برابر با ۸ اکتبر روز جهانی کودک با حضور مدیران و مسئولین بهزیستی استان البرز و شهرستان کرج ، مدیران و معاونین آسایشگاه با اجرای موسیقی و مسابقه بین کودکان در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.

روز کودک فرصت خوبی است تا درباره رفتار خود با کودکان خویش بازنگری کنیم و اگر بدانیم شادمانی بهترین هدیه ای است که می توانیم به کودکانمان هدیه کنیم و دوران کودکی زیبایی برای آنان ترسیم کنیم هیچگاه فرصت شاد بودن را از آنها نمی گیریم، بنابراین یادآوری روز کودک بهانه مناسبی است تا همگان با پرهیز از افراط و تفریط در برنامه ریزی برای شادی، مهارت آموزی و آموزش کودکان، تلاش کنیم که آینده درخشان ایران در گرو شکوفایی استعداد نسل آینده کشورمان خواهد بود.

خانم جوادی مدیر مرکز جامع نیلوفر گفت:کودکان، برکت زندگی و سرمایه های آینده جامعه به شمار می آیند. آنان برای رشد و بالندگی خود، نیازها و در مفهوم دقیق تر حقوقی دارند که باید به درستی به آن پرداخت. با توجه به نقش بی بدیل خانواده در بالندگی شخصیت کودک، پیش از همه، خانواده و سپس جامعه باید این حقوق را به خوبی بشناسند و خود را مکلف به پاس داشت آن بدانند. روز جهانی کودک بهانه ای برای ورود به جهان کودکان است؛ برای ورود به این جهان باید آگاهی های خود را فراموش کنیم و با ناآگاهی های کودکانمان همراه شویم.

رسول گرامی اسلام (ص) می فرماید:

” به کودکان خود محبت کنید و نسبت به آنها ترحم نمایید. وقتی به آنها وعده دادید، وفا کنید زیرا آنها جز اینکه شما را روزی دهنده خود می بینند تصور دیگری ندارند.

اجرای زنده گروه موسیقی و حضور تیم آوای غزل در سالن آمفی تئاتر، یک دنیا شادی و خنده و هیجان را در روز جهانی کودک به کهریزک البرز آورد.

در روزی که متعلق به کودکان است، هیچ صورتی بدون لبخند نبود و این لبخند بر چهره فرزندان کهریزک شکفته شد.
این روز بر همه کودکان و همه بزرگسالانی که قلبشان برای کودکان می‌تپد، مبارک!

 

دیدگاهتان را بنویسید