اخبار

با دکلمه زیبایی در وصف بهار از علی مهر علیزاده ، جوان معلول و محجوب آسایشگاه جشن بزرگ معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خیریه کهریزک ؛ در روزی که شهرام و فریبا زوج هنری معلول و پرتوان کهریزک سازهای خود را کوک کرده بودند تا جانانه در وصف بهار بنوازند و بخوانند . جشن بزرگ معلولین جوان ساکن در بخشهای ارغوان در سالن مهر آسایشگاه خیریه کهریزک به زیبایی هرچه تمامتر برگزار شد.

این ویژه برنامه زیبا و بیاد ماندنی که با حضور محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه و تنی از مدیران و مسئولین مختلف مجموعه در جوار ساکنین این خانه بزرگ به انجام رسید، پر بود از ابراز احساسات عزیزان معلولی که با توانایی های مختلف خود در طول سال کارگاه های هنری را مقصد هنرآفرینی های خود قرار می دهند. همچنین به همت معلولین جوان و قدرشناس کهریزک ، شصت و نهمین سالروز میلاد صوفی نژاد مدیر آسایشگاه کهریزک به عنوان پدری دلسوز و مهربان گرامی داشته شد. اهداء تابلو فرشی زیبا به رسم ادب و احترام به این عزیز کهریزکی نیز بخش دیگری از برنامه قدرشناسی جوانان معلول حاضر در این مراسم بود .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در پاسخ به مهربانی ها و قدردانی های یک یک فرزندان این خانه بزرگ ، آنان را شایسته بهترین ها در طول زندگی دانست و تاکید کرد :

در طول 20 سال گذشته، همواره تلاش ما بر این بوده است که زندگی مناسبی را در شأن و منزلت همه شما فرزندان صالح کهریزک مهیا نمائیم. حال در این راه چقدر موفق عمل کرده­ایم قضاوت آن با شما عزیزان است .

صوفی نژاد اضافه کرد:

آرزو می کنم من و همکارانم بتوانیم در سال جاری نیز وظیفه خدمت به شما عزیزان این خانه را آنطور که شایسته است به انجام رسانده، در این راه چشم انتظار دعاهای خیر بر آمده از دلهای پاک همه شما هستیم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از خداوند متعال خواست تا توانایی لازم برای ادامه خدمت بهتر و بیشتر به همه عزیزان را به وی و همه تیم منسجم و همراه کهریزک عطا نماید تا همچون همیشه این مجموعه خیریه زبانزد خاص و عام در خدمت رسانی به جامعه هدف خود باشد.

دیدگاهتان را بنویسید