اخبار

aaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssss

با دکلمه پرشور فریبای کهریزک در وصف مولای متقیان علی (ع)، جشن بزرگ غدیر در آسایشگاه خیریه کهریزک بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور جمع کثیری از مشتاقان و دوستداران اهل بیت (ع) ، جشن بزرگ غدیر در آسایشگاه خیریه کهریزک بر پاشد.

در جمع پر شور سالمندان و معلولین ساکن در مجموعه، میهمانان حضور داشتندکه خود بر پایی این مراسم ویژه را عهده دار بودند.

سید حمید کلانتری بانی جشن ولایت و همراهان از جمله گرامیانی بودند که ترجیح دادند در روز عید سعید غدیر در کهریزک و در جمع این خانواده بزرگ باشند.

فریبا عزت پور مددجوی هنرمند این خانه در وصف امام عارفان و عاشقان علی (ع) دکلمه کرد تا آغازگر جشن ولایت و امامت باشد، سبحان پور طالبی مداح اهل بیت (ع) نیز اشعار زیبایی را در وصف مولای متقیان، علی (ع) خواند تا نوبت به هنرنمایی گروه دف نوازان میلاد برسد تا عاشقانه و همچون همیشه، شور و شوق را درجمع مددجویان این مجموعه خیریه دوچندان کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین نقویان واعظ و خطیب توانمند کشورمان در این مراسم مذهبی ، حادثه غدیر را بزرگترین عید مسلمین جهان دانست که در آن ، حجت بر خلق خدا پایان یافت.

وی علی (ع) را اسوه تمام خوبی ها و معرفت های الهی نامیدکه در طول زمامداری خویش ، دغدغه نیازمندان و رفع حوائج آنان را داشت.

حجت الاسلام نقویان با تبریک این رویداد بزرگ تاریخی به تمامی مددجویان و خادمین آنان در کهریزک تصریح کرد:

واقعیتی که همه ما و شما به آن آگاهیم ، وجود مشکلات مختلف جسمانی در میان معلولین عزیز و سالمندان است که ناگزیرند در این جمع بزرگ زندگی کنند، اما آن چیزی که بیش از پیش نمایان است ، فعالیت جمعی بزرگ تر با انگیزه های الهی است که می کوشند تا نیازهای بی شمار این جمع را مهیا و تقدیم نمایند.

وی همچنین خطاب  به کارکنان کهریزک اظهار داشت:

بدانید یکایک شما بزرگواران که به انسان های ناتوان کمک می کنید تا آسوده باشند و تا حدامکان با وجود معلولیت راحت زندگی کنند، به این حد از توان و لیاقت رسیده اید که خانه آخرت خویش را نیز با همین امور به ظاهر معمولی آبادتر از بسیاری دیگر از انسان های این دنیای فانی نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید