اخبار

به همت مشارکت های مردمی و روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک و با حضور چشمگیر مددجویان هنرمند ساکن در مجموعه، جشنواره فرصتی برای با هم بودن با معرفی فعالیت های عمده بزرگترین موسسه خیریه خاورمیانه در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در سومین روز از جشنواره واحدهای مختلف تابعه موسسه خیریه کهریزک به معرفی انواع خدمات در حال ارائه به سالمندان، معلولین،  بیماران مبتلا به ام اس در کودکان معلول و اوتیسم می‌پردازند و با بخشیدن حس خوب با هم بودن سعی در تکریم خانواده هنرمندان و تربیت اصیل ایرانی  آنان دارد.

منتخبی از مددجویان خیریه کهریزک، ضمن نمایش توانمندی و آثار هنری شان دیروز با اجرای نمادین برنامه ورزش صبحگاهی که هر روز صبح در کهریزک انجام می دهند، همه حاضران را به وجد رساندند.

شرکت کنندگان در جشنواره فرصتی برای با هم بودن هر روز شاهد یک یا چند اتفاق خوب هستند.

تکریم خانواده هنرمندان و فرزندان آنان یکی از زیباترین برنامه های این جشنواره است. در شب سوم کهریزک میزبان بازیگر پیشکسوت و چهره مردمی آقای سیامک اشعریون بود که از ایشان و فرزندشان شهاب اشعریون تقدیر بعمل آمد.

هنرمند بعدی که بعد از سه برنامه اجرا از پدر و مادر او تقدیر به عمل آمد آقای مصطفی پاشایی بود. پخش آهنگی از زنده یاد مرتضی پاشایی موجب شد تا  حضار به شادی روح آن بزرگوار بایستند و با روشن کردن نور گوشی های همراهشان ادای احترام کنند. اجرای برنامه ویژه کودکان توسط خاله یلدا و عمو نیلو رنگ و شادی خاصی به دنیای کودکان و مهمانان جشن بخشید.

اجرای مسابقه، گریم صورت کودکان از جمله برنامه های دیگر این جشنواره بود.

موسسه خیریه کهریزک از کلیه هنرمندان به ویژه مهمانان شب سوم آقایان حسین نجفی و شهرام بزرگمهر خواننده های محبوب کشورمان و نیز بازیگر مردمی آقای مجیدعلیپور تشکر و قدردانی می نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید