اخبار

با حضور انبوهی از معلولین توانمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در روز جهانی معلولین، جشنواره بزرگ ورزشی با شکوه تمام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ ۱۲ آذر روز جهانی معلولین،بهانه ای زیبا برای یک همایش فرهنگی_ورزشی شد تا بار دیگر معلولین توانمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک گرد هم بیایند و این روز با شکوه را جشن بگیرند.

در این همایش بزرگ،معلولین توانمند مجموعه در کنار مدیران آسایشگاه شاهد اجرای برنامه های شاد و متنوع بودند که اجرای آن را نیز هنرمندان معلولی بر عهده داشتند که بدون اعتنا به معلولیت، فعل شاد زیستن و شادی آفرینی را به خوبی فرا گرفته اند.

انواع مسابقات ورزشی شامل رشته های جذاب دارت، ایردارت، بولینگ، تنیس روی میز،ماست خوری و فوتبال دستی ویژه معلولین از دیگر بخش‌های همایش توانمندان کهریزک بود که نفرات برتر خود را شناخت.

دکتر حمیده پورفهیم معاون توانبخشی مجموعه به نمایندگی از همه مدیران و دست اندرکاران آسایشگاه خیریه کهریزک، این روز بزرگ را به همه عزیزان ساکن در این خانه بزرگ تبریک گفت.

وی زندگی توأم با رفاه و آسایش را حق همه معلولین دانست که بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را به خود اختصاص داده اند.

پورفهیم همچنین یادآور شد: همه این سازماندهی بزرگ گه امروز در کهریزک شاهد و ناظر آن هستیم، از برکت وجود شما عزیزان و سالخوردگان جامعه است و ما به نمایندگی از مردم نوعدوست خود وظیفه خدمتگزاری یکایک شما را بر عهده داریم.

معاون توانبخشی آسایشگاه اطمینان خاطر داد در مسیر خدمتگزاری به جمعیت هدف این خانه بزرگ، خود و همه خادمین این مرکز از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

گفتنی است در حال حاضر بیش از ۶۵۰ نفر از ساکنان کهریزک را افراد دارای انواع معلولیت های جسمی_ حرکتی تشکیل می‌دهند. این معلولین توانمند و با انگیزه روزانه با حضور در ۳۷ کارگاه هنری، به تولید انواع محصولات هنری و مایحتاج مورد نیاز خانه بزرگ خود مشغول هستند.

دیدگاهتان را بنویسید