اخبار

با دریافت سفارشات متعدد از مدارس معتبر سطح شهر ، تولید انواع لباس و اونیفورم ویژه مدارس در واحد توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ کارگاه خیاطی واقع در ساختمان توانبخشی آسایشگاه ، روزهای پر کاری را پشت سر می گذارد.

با دریافت انواع سفارشات لباس و اونیفورم مدارس ، کار دوخت و دوز و تحویل این درخواستها با جدیت ادامه دارد .

میر مسعود رئوفی مسئول توانبخشی و کارگاه های هنری با بیان این مطلب ، خاطرنشان کرد: تعدادی از مدارس معتبرشهر  همه ساله سفارشات خود را بصورت ثابت به ما می سپارند تا مددجویان پر توان آسایشگاه ، با دقت و ظرافت همیشگی در تولید سفارشات دانش آموزان آن مدارس ، مشغول بکار باشند.

رئوفی اضافه کرد : مدارسی چون فضیلت ، رضوی ، بورا و موتلفه از جمله مدارسی هستند که هم اکنون سفارشات آنان در حال تولید است . پس از اتمام و تحویل این درخواستها ، به سرعت کار تولید سایرسفارشات از مدارس دیگر نیز در برنامه کاری قرار می گیرد .

وی درباره سایر اقدامات در حال انجام در خیاطی نیز گفت :تولید انواع ملحفه و لباس بیمار ، از سایر کارهایی است که در کنار تولیدات خارج از مجموعه در حال انجام است ، ضمن آنکه لباسهای کار کلیه واحد های تابعه آسایشگاه نیر با دستان پر توان مددجویان و البته زیر نظر استاد کاران افتخاری و موظف این واحد تولید و عرضه می شود.

مسئول توانبخشی و کارگاههای هنری با دعوت از مدارس و کارخانه های تولیدی و صنعتی و نیز مراکز بیمارستانی برای دیداراز واحد توانبخشی بویژه توانمندی های موجود در کارگاه خیاطی ، از آنان خواست تا  تهیه و تولید انواع لباس کار و اونیفورم دانش آموزان یا کارکنان خود را به این مجموعه بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید