اخبار

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ، به کارگیری معلولین توانمند در حوزه های مختلف اجرایی مجموعه را روشنی بخش خانه آنان دانست که با فعالیت های ملموس خود می توانند نقشی تأثیرگذار در اداره هر چه بهتر کهریزک ایفاء نمایند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ نشست مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک با محوریت هماهنگی در حوزه های مختلف اجرایی برگزار شد.

در این نشست ، هر یک از معاونین ، مدیران و سرپرستان واحد ها با بیان نقطه نظرات خود خواستار هماهنگی بیشتر در رفع برخی موانع اجرائی شدند.

بررسی ابعاد مختلف انگیزه افزایی در معلولین جوان، نگاهی به سیستم حضور و غیاب پرسنلی و ایرادات موجود در آن ، گزارشی از احکام صدور افزایش حقوق کارکنان ، پیشنهاد دعوت از کارشناسان خبره در توسعه مقوله آموزش، ایجاد محیطی جهت برگزاری مسابقات پر هیجان انگیزشی – ورزشی ویژه پرسنل، نگاهی به لیست غذایی مددجویان و راهکارهای تهیه ملزومات غذایی و نان مصرفی، بررسی فعالیت های فرهنگی و در نهایت گزارشی از اقدامات دانشگاه در جذب دانشجو، از جمله سر فصل های مطروحه در این نشست 5 ساعته بود.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از اهتمام مسئولین در پویائی هر چه بیشتر مجموعه، تأکید کرد:

ایجاد اقدامات و حرکت های جدید در توسعه فعالیت های کیفی، نوید بخش اداره صحیح کهریزک است ضمن آنکه همواره بر رفع ضعف و ناتوانی های مختلف اصرار داریم .

وی افزود:

باید به درجه ای از بلوغ فکری و مدیریتی برسیم که فکر ریاست ورزی در اجرای امور را از ذهن خارج نموده ، با استفاده از نقطه نظرات سازنده گامهای خود را استوار تر از همیشه برداریم.

صوفی نژاد در پاسخ به طرحی درباره بهره مندی بیشتر از توانمندی های معلولین در اداره کهریزک خاطرنشان کرد:

به کارگیری معلولین توانمند در حوزه های مختلف اجرائی، محاسن ارزنده ای دارد . علاوه بر آنکه فضایی رقابتی را در پویائی و افزایش انگیزه حرکتی در آنان ایجاد می نماید، چراغ راه خانه آنان در اداره هر چه بهتر و آباد تر کهریزک خواهد بود.

صوفی نژاد طبیعت کار و خدمت در کهریزک را سرشار از احساس و عاطفه دانست و گفت :

همیشه به یاد داریم که اخلاق مداری و معرفت حرف اول را در این سرای بزرگ می زند و باورمان هست که در فضای رفاقت و همدلی ، توانمندتر از همیشه می مانیم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تأکید بر مسئولیت پذیری همه کارکنان آسایشگاه پیگیری برنامه های مدون و رسیدگی به خواسته ها و نیازهای مختلف واحد های مجموعه را وظیفه همیشگی هر یک از مدیران تلاشگر عرصه کار و آبادانی کهریزک برشمرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید