اخبار

معلولان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک؛ درجمع آوری کمکهای مردمی به زلزله زدگان غرب کشور با دیگر اقشار جامعه همراه شدند .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همراه و هم زبان با اقشار مختلف مردمی در جمع آوری مایحتاج مورد نیاز زلزله زدگان غرب کشور، خانواده بزرگ کهریزک نیز مشارکتی فعال در این عرصه دارد.

جمع زیادی از کارکنان کهریزک علاوه بر اهداء کمکهای نقدی و غیر نقدی ، با تقدیم بخشی از حقوق ماهیانه خود به کمک هموطنان آسیب دیده از زلزله مهیب غرب کشور شتافتند تا بدین طریق در همبستگی ملی شرکت نمایند. همچنین در این چند روز گذشته جمعی از عیادت کنندگان با حضور در محل غرفه جمع آوری کمکهای مردمی، در این همایش ملی شریک شدند .

در این میان اما آنچه بیش از پیش بر همگان نمایان شد . حضور فعالانه معلولین در عرصه جمع آوری این هدایای مردمی است که با وجود مشکلات خاص جسمانی ، قلب رئوف آنان نیز برای حادثه دیدگان غرب کشور به نیکی می تپد.

بانو زهرا شاملو یکی از این الگوهای همبستگی ملی است که بدون توجه به معلولیت ، سردمدار جمع آوری کمکهای مردمی در آسایشگاه خیریه کهریزک شد تا بدین طریق سهم کوچکی از مشارکت و همایش بزرگ ملی در کمک به حادثه دیدگان از حادثه ناگوار زلزله را عهده دار باشد. همچنین جمع دیگری از معلولین ساکن در این خانه بزرگ، با هدایت کمک های مردمی، این بانوی معلول و نوعدوست کهریزک را یاری رسان هستند تا معلوم شود نوعدوستی در میان هر ایرانی دوستدار وطن حد و مرز نمی شناسد .

 

دیدگاهتان را بنویسید