اخبار

مراسم تجلیل از کارکنان نمونه  حوزۀ اجرایی در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ روز دوشنبه چهارم تیرماه  طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر آسایشگاه، مهندس چکاد معاون اجرایی آسایشگاه به همراه مدیران و سرپرستان حوزه اجرایی  از 58 نفر از پرسنل نمونه سال 96 با اهداء لوح یادبود تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

آقای چکاد ضمن قدر دانی از زحمات کارکنان خود در راستای خدمت صادقانه و خالصانه گفت:  انتخاب کارکنان نمونه از میان جمعی که همه تلاشگر و نمونه هستند؛ کاری سخت و دشواراست. وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه امسال با تلاش همه دست اندر کاران و حوزه های زیرمجموعه،  توانستیم مفید و پر ثمر واقع شویم .
وی در خصوص معیارهای انتخاب کارمند نمونه در حوزۀ اجرایی گفت: یکی از مهمترین شاخص‌ها در انتخاب کارمند نمونه سال که در کنار شاخص‌های دیگر از اهمیت فراوانی برخوردار است، نحوه برخورد کارکنان با مراجعه‌کنندگان بود. خوشبختانه کلیه کارکنانی که به عنوان نمونه انتخاب شدند در این شاخصه، جزو  برترین ها  بودند.

همچنین ایشان اظهار کردند: هیچ تقدیرنامه و لوح سپاسی نمی‌تواند تلاش مضاعف و خدمت صادقانه و خداپسندانه شما عزیزان را ارزش دهد.آنچه که شاهد آن هستیم، موفقیت و سربلندی موسسه کهریزک و آسایشگاه البرز بوده و این تلاش صادقانه شما همکاران عزیز را ارج می‌نهیم.

در پایان این نشست نیز معاون اجرایی به پاس قدردانی از حوزه های فنی،انتظامات،تأسیسات،خدمات عمومی، تغذیه و فضای سبز از مدیر ان این واحد ها با اهدای لوح تقدیر به عمل آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید