اخبار

طی مراسمی که به همت سازمان بهزیستی جهت تقدیر از مراقبین معلولین و توانخواهان برگزار گردید از 10 نفر از مددیاران خستگی ناپذیر و پر تلاش آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان نفرات برگزیده در سطح استان تهران ، با دریافت لوح و هدایای نقدی، تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مراسم تجلیل از مراقبین معلولین و توانخواهان بهزیستی استان تهران با حضور مسئولین استانی در سالن آمفی تئاتر شیر خوارگاه شبیر برگزار شد.

در این مراسم زیبا ، مددیاران و مراقبینی از مراکز نگهداری استان تهران به عنوان برگزیدگان مراکز محل خدمت خود به این جمع پیوسته بودند تا با تجلیل از آنها ، دشواری های این حرفه سخت و طاقت فرسا به جامعه کنونی یاد آوری گردد.

در بخشی از این مراسم ، مهندس مصطفی سراج مدیر بهزیستی شهر تهران با تقدیر از همه مددیاران و مراقبین معلولان ، آنان را اسوه های صبر و بردباری در خدمت به مددجویان تحت نظر خویش خواند.

سراج هدف بهزیستی کشور را توانمند کردن معلولین در همه سطوح خواند و افزود :

امید داریم لایحه حمایت از حقوق معلولین با حداکثر آرا به تصویب نمایندگان محترم برسد تا بتوانیم در دفاع از همه حقوق این عزیزان آسیب پذیر جامعه موفق تر عمل نمائیم.

وی خاطر نشان کرد :

فرهنگ سازی در سطح وسیعی از جامعه ادامه دارد و امید است روزی همگان بر این باور برسند که نه تنها به معلولین با چشم ترحّم و دلسوزی نباید نگریست ، بلکه آنان حقوقی مساوی با سایر اقشار جامعه دارند که باید بدان دست یابند.

مدیر بهزیستی شهر تهران ، اصلی ترین دغدغه کنونی معلولین در سطح شهر را مناسب سازی معابر ، ساختمانها ، گذرگاهها و حمل و نقل عمومی دانست که امید است با رایزنی های فشرده ای که انجام پذیرفته و پیگیری های در حال انجام ، شاهد بر طرف شدن این معضلات باشیم.

در پایان این مراسم و به هنگام تقدیر از مراقبین معلولان استان تهران، 10 نفر از مددیاران پر تلاش آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان برگزیدگان این مجموعه ، موفق به دریافت لوح تقدیر و هدایای نقدی از دست مسئولین بهزیستی استان تهران شدند.

آقایان مهدی صالحی ، مصطفی میرزایی ، حمید مهدی زاده و خانمها فاطمه بابایی ، ناهید محمدنژاد ، زینب حسنی ، اختر داوری ، اکرم خبری ، مهناز محرابی و زیبا دلشادی برگزیدگان کهریزکی بودند که با شایستگی مورد تشویق همکاران خود در سطح استان تهران قرار گرقتند.

دیدگاهتان را بنویسید