اخبار

به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) جشن تجلیل از سپید پوشان دل پاک در کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) جشن تجلیل از سپید پوشان دل پاک در سالن آمفی تئاتر برگزار شد. دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه  در پیامی به مناسبت روز پرستار، با تاکید بر اینکه پرستاران شایسته احترام، تجلیل و ستایش از طرف مردم و مسؤلان هستند، افزود: پرستاران فرشتگان سپید قامتی هستند که با مهربانی و لطف در سخت ترین لحظات بیماری و درد، التیام بخش تن های رنجور و مایه آرامش و آسایش بیماران هستند، تا آنکه دوباره گوهر سلامتی را بازستانند و شکر گذار خدای رحمان گردند.

ایشان افزودند:  میلاد حضرت زینب (س)، روز آفرینش صبر، روز وقار، روز شکوفایی دست های مهربان پرستاری است. از همه گروه پرستاران (مادریار، پدریار، مراقب،بهیار) زحمتکش، که این روز به نام آنهاست تشکر می کنم، ان شاء الله خداوند به پاس حمایت و پرستاری از کودکان، سالمندان و معلولان، برکت را در وجودتان متجلی گرداند. صمیمانه دستان شفاگری را که واسطه شفای الهی است، می بوسم امیدوارم که زندگی خوب و شادابی داشته باشید.

گروه موسیقی رقص آذری با اجرای دلنشین برنامه شادی را برای میهمانان به ارمغان آوردند و در پایان برنامه، به پرستاران، مراقبین و بهیاران،پدریارها و مادریارها  هدایا و لوح تقدیری توسط مدیر آسایشگاه و مدیران مراکز، تقدیم گردید، تا قدردان گوشه ای از زحمات شبانه روزی آنها باشند.

دکتر شهسواری معاون سلامت و درمان با شاخه های گل و شیرینی به دیدار مددجویان کهریزک رفتند و از گروه پرستاران زحمتکش آسایشگاه، تجلیل به عمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید