اخبار

از میان جمع کثیری از سالمندان نمونه این خانه بزرگ ، 2 تن از این عزیزان به عنوان نمونه به جامعه سالمندی کشور معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور جمع کثیری از سالمندان موفق جامعه ، همایش بزرگ تجلیل از مقام سالمندان در سالن همایش سازمان بهزیستی استان تهران برگزار شد.

در این همایش سالمندی ، آقایان دکتر باقری رئیس بهزیستی استان تهران ، دکتر جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری ، معاونت اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از مسئولین بهزیستی استان حضور داشتند تا شاهد ارج نهادن به مقام این گرامیان در هفته نکو داشت سالمندان باشند.

دکتر باقری رئیس سازمان بهزیستی استان تهران با تبریک روز جهانی سالمند به همه سالمندان کشور ، تکریم مقام این عزیزان را از اولویت های مسئولین کشور دانست که می بایست همواره در انجام این مهم اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین با تشریح اهداف آن سازمان جهت رفاه بیشتر قشر سالمندی کشور ، ابراز امیدواری کرد این یادگاران گرانقدر جامعه بتوانند سنین کهنسالی را با آسایش و آرامش بیشتری سپری نمایند.

در ادامه این مراسم و در زمان تجلیل از سالمندان نمونه استان ، آقایان سلیمان خزایی و محمد متین پژوه ، 2 تن از سالمندان موفق آسایشگاه خیریه کهریزک بدلیل توانمندی های خود در این سنین ، مورد تقدیر و تشویق حاضرین قرار گرفتند .

گفتنی است سلیمان خزایی از قاریان قرآن کریم و از جمله سالمندان موفقی است که در حوزه های مختلف هنری در مجموعه فعال است .همچنین محمد میتن پژوه دیگر سالمند نمونه آسایشگاه ، توانسته است با اتکاء به تجربیات ارزشمند خود به عنوان مربی آموزشی در کارگاههای هنری ، به آموزش دیگر همسن و سالهای خویش در رشته های منبت کاری و نجاری بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید