اخبار

طی مراسمی و با حضور هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک ، از خدمات ارزنده کارکنان این موسسه که در قالب جامعه کارگری مشغول خدمت  رسانی  به مددجویان هستند ، تجلیل به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ طی مراسمی از خدمات ارزنده 65 کارگر نمونه موسسه خیریه کهریزک با اهداء لوح تقدیر و هدایای نقدی تقدیر شد .

همچنین از تلاشهای 35 تن از کارکنانی که در سال گذشته به درجه رفیع بازنشستگی در این موسسه نائل گردیده اند  ، به طرز با شکوهی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور هیأت مدیره و امناء ، مدیران و مسئولین و کارکنان موسسه خیریه کهریزک به میزبانی در آسایشگاه کهریزک سالن مهر به انجام رسید ، گروه موسیقی سنتی (( نوای باران )) به سرپرستی علی صادق زاده و خوانندگی محمد خوبان به هنر نمایی پرداختند . همچنین گروه موسیقی مددجویان کهریزک با اجرای برنامه های شاد و متنوع ، تحسین همگان را برانگیختند.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی کارکنان این موسسه ، آنان را پیشگامان خدمت و زندگی بخشی به مددجویان تحت پوشش نامید.

وی ضمانت اجرایی در کهریزک را مهربانی دانست و گفت :

سالمندانی که هم اکنون وابسته به این خانه هستند ، روزی بزرگ خانواده خود بوده ، اکنون در آسیب پذیر ترین دوران زندگی قرار دارند . بنا بر این همه ما موظف و مکلف به خدمت به یکایک یادگاران رفاه و امنیت کشور هستیم .

صوفی نژاد خطاب به کارکنان موسسه خیریه کهریزک اظهار داشت :

تأمین معاش مددجویان تحت پوشش یک امر است ، کارکرد ن در کنار شما که با جان و دل زندگی را برای مددجویان آسوده می نمائید، عزت بزرگی است که نصیب هر کسی نخواهد شد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با تجلیل ا زجان فشانی های کارکنان این موسسه در انجام وظایف محوله ، از همه آنان دعوت کرد بار دیگر در سال پیش رو یک صدا و متحد در خدمت به جامعه هدف با مسئولین و برنامه ریزان ،کمال همکاری را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید