اخبار

اعضای هیئت امناء مدیره موسسه خیریه کهریزک در پایان روز کاری خود در روز سه شنبه 96/11/17، در جمع جوانان معلول و پر توان بلوک ارغوان آسایشگاه خیریه کهریزک حاضر شدند تا پیگیر روند زندگی و برنامه­ های پیشرو این عزیزان فعال و پر انگیزه باشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ بلوک ارغوان متشکل از 5 بخش محل زندگی معلولین جوان و میانسال خانم و آقا با جمعیتی نزدیک به450 نفر است که 25% کل جمعیت خانواده بزرگ کهریزک را شامل می‌ شوند.

این معلولین جوان و پرانگیزه، با ویژه برنامه­هایی که در زندگی روزانه خود دارند، همواره در تلاشند تا فرصت بهینه زیستن را در هر شرایط روحی و جسمانی تجربه نمایند.

حضور روزانه 280 مددجوی معلول نیز در 37 کارگاه هنری، 58 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی، 11 معلول جوان که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه مشغول ادامه تحصیل هستند، هنرآموزی در سرای فرهنگی و در رشته های موسیقی، تئاتر، شرکت در برنامه های گوناگون ورزشی تا رسیدن به مدارج قهرمانی و… از جمله برنامه هایی است که این عزیزان با اتکاء به آن و حمایت های بی دریغ مسئولین، هنر سالم زیستن را تجربه می کنند.

در راستای تشویق این عزیزان پرتوان و شنیدن دیگر خواسته های آنان که ایجاد موقعیت های جدیدی در زندگی آنان خواهدکرد، اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک با حضور در جمع این عزیزان، ساعاتی را میهمان خانه های آنان بودند .

همچنین در این فرصت مقتضی، برخی نیازها و ملزوماتی که می تواند زندگی را به مراتب از وضع کنونی دچار تغییر نماید، از طرف معلولین جوان مطرح تا هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک با صلاحدید، تصمیم گیری لازم را به عمل آورند. تشویق هنرجویان در بخش های مختلف سرای فرهنگی، تشویق دانشجویان و دانش آموزان معلول و پرتوان این خانه بزرگ به ادامه هنرآموزی و تحصیل، از نکات اصلی بود که در روز حضور اعضاء هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک در محل زندگی عزیزان کهریزکی تاکید شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید