اخبار

آیین استقبال از کاروان خدام حرم مطهر رضوی در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ آیین استقبال از کاروان خدام حرم مطهر رضوی (زیر سایه خورشید) با حضور خدام رضوی چهارشنبه ۱۹ تیرماه با استقبال پر شور کارکنان و مددجویان آسایشگاه در مراکز یاس،نیلوفر، لاله و گلها برگزار شد.

کاروان خدام، مداحان و مبلغان حرم از آستان قدس رضوی طبق سنت هر ساله و با فرا رسیدن دهه کرامت از یکم ذی القعده، ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) تا یازدهم ذی‌القعده، ولادت حضرت رضا (ع) به همراه پرچم مقدس رضوی و تبرکات، راهی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز شدند.

جمعی از مددجویان آسایشگاه اعم از سالمندان، معلولان و کودکان ساعاتی قبل از ورود کاروان «زیر سایه خورشید» خود را به داخل محوطه رسانده و چشم انتظار رسیدن عطر رضوی بودند. بعد از ساعت‌ها انتظار مشتاقان و دلدادگان امامت و ولایت با شور و شعف، از خادمان حرم رضوی با طنین نوای «رضا؛ رضا» و اهدای شاخه های گل استقبال کرده و عشق و ارادت خود را به امام هشتم شیعیان نشان دادند.

در ادامه، کاروان خادمان حرم مطهر رضوی با گرداندن پرچم سبز گنبد امام رضا (ع)، مددجویان و توانخواهان را به زیارت معنوی و عاشقانه از راه دور آن امام مهربانی‌ها دعوت کردند.

میلاد احمدی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک گفت: همزمان با دهه کرامت، خادمان حرم صبح امروز با استقبال پرشور و باشکوه دلدادگان علی بن موسی‌الرضا(‌ع) ‌وارد آسایشگاه خیریه کهریزک البرز شدند. و در این مراسم سالمندان، معلوان و کودکان با حضوری باشکوه و قلبی لبریز از عشق به امام رضا( ع )پرچم حرم ایشان را زیارت کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید