اخبار

به همت بانیان خیر ، کاروان 120 نفری سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، شبی زیبا و مصفّا را تجربه کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ عزم و اراده ساناز فهیمی – بانوی جوان و یار چندین ساله مددجویان – کافی بود تا شبی زیبا و مصفّا را تقدیم جمع کثیری از سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک نماید.

این بانوی مهربان ، تالار گل یاس در بوستان ولایت را محل دعوت از کاروان 120 نفری مددجویان این خانه بزرگ در نظر گرفته بود تا علاوه بر بهره مندی این عزیزان از برنامه های شاد و موزیکال ، در ضیافت سفره احسان نیز حاضر شوند.

آناهیتا فرخی کارشناس مددکاری و سر گروه اعزامی به بوستان ولایت ، شادی و نشاط حاصل از این رویداد را بهترین هدیه خیرین به مددجویان این گروه عنوان داشت و گفت :

فضای زیبا و احترام آمیزی را که با نیان خیر بویژه خانم فهیمی برای مددجویان ما تدارک دیده بودند ، حال و هوای خاصی را ایجاد کرده بود به گونه ای که تا پاسی از شب هم این عزیزان تمایل داشتند همچنان در تالار گل یاس و محوطه بزرگ بوستان ولایت بمانند.

فرخی در ادامه نیز گفت :

خانم فهیمی و همراهان ایشان لطف فراوان به همه ما داشتند و کلیه اسباب پذیرایی حتی سرویس های رفت و آمد کاروان کهریزک را از قبل مهیا کرده بودند تا ساعاتی خوش را تقدیم دوستان خود نمایند ضمن اینکه موقع بازگشت هم به یکایک سالمندان و معلولین حاضر در این اردوی یک روزه ،گلدانهای زیبایی را نیز به عنوان یادگاری تقدیم کردند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با ارج نهادن به اقدامات شایسته بانو ساناز فهیمی و یاران مهربان ایشان ، صحت و سلامت کلیه خیرین و نیک اندیشان جامعه را که هر یک به نوعی در زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک سهیم و دخیل هستند ، از خداوند دوستدار امور خیر و خیرخواهی آرزومند است.

دیدگاهتان را بنویسید