اخبار

این عید پر از عطر دل انگیز خداست / سرشار ترین آینه ی خاطره هاست

نوروز خوشت همیشه رنگین با عشق / آراسته با دلی که همراه خداست . . .

 

جشن های نوروزی به مناسبت نوروز98 در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، به مناسبت عید نوروز جشن های پی در پی در مراکز یاس،نیلوفر و لاله با حضور خیرین و نیکوکاران کهریزکی برگزار شد و نیکوکاران در سال نو و نوروز بار دیگر شادی، خنده و امید را به کودکان، معلولان جسمی و حرکتی و سالمندان خود در آسایشگاه هدیه کردند.

حنجره پنجره های شهر، این روزها به واسطه باران، نفسی تازه بر می آورد و مهربانی به واسطه رسیدن نوروز قطره قطره از ناودان بهار چکه می کند.

انسان‌ها برای بهره‌مندی از موهبت های زندگی به همدلی و همراهی اطرافیان خود نیاز دارند و تامین غذای روحی در چهار فصل حیات، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

یکی از امور خدا پسندانه و قابل تحسین عیادت و دید و بازدید از سالمندان، کودکان و معلولانی است که نوروز را به گونه‌ای متفاوت سپری می کنند،و این لحظات زیبا را در کنار این فرشتگان می­گذراند.

میلاد احمدی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ادامه داد: هنرمندان جوان در قالب گروه های مختلف، با حضور بر بالین سالمندان،کودکان معلول ذهنی و همچنین معلولانی که امکان حرکت و جابجایی از تخت های خود را ندارند با موسیقی شاد و سنتی و اجرای برنامه های ویژه شادی و نشاط نوروز را به مددجویان و توانخواهان این مرکز بخشیدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید