اخبار

سومین برنامه هفته سلامت روان با عنوان پیاده روی همگانی پرسنل در هفته سلامت روان در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، همزمان با آغاز سومین روز از هفته سلامت روان (22-25 مهرماه) صبح امروز (سه شنبه)، همایش پیاده روی همگانی کارکنان آسایشگاه  با محوریت ” سبک زندگی سالم و سلامت روان”  و همچنین این برنامه با هدف توسعه ورزش همگانی و بالا بردن شور و نشاط اجتماعی از مقابل ساختمان گلها تا ساختمان شقایق برگزار شد.

بدون شک برگزاری چنین همایش‌هایی باعث رشد و توسعه ورزش‌های همگانی در بین پرسنل می‌شود به همین دلیل از همه پرسنل و کارکنان درخواست شد تا در این رویداد ورزشی حضور یابند.

زارعی مدیر امور روانشناسی آسایشگاه گفت: این همایش با هدف ترویج ورزش همگانی در جامعه و توجه و اهتمام بیشتر به تندرستی و سلامت جسمانی کارکنان و همچنین افزایش روحیه همکاری و مشارکت های عمومی برگزار شد. وی همچنین ادامه داد: همایش پیاده روی بهترین فرصت و سرآغاز یک روز با نشاط به همراه خانواده در محیط سرشار از شادی و عطوفت برای انجام ورزش و تفریح سالم است.

ایشان در ارتباط با هفته سلامت روان و اجرای برنامه های آن توضیح دادند که: شیوه زندگی سالم وابستگی تنگاتنگی با ارتقای بهداشت روانی دارد. برای حفظ و ارتقای بهداشت روانی نیز باید اصولی را رعایت کرد که برخی از مهمترین آنها عبارت از: مدیریت استرس، ارزش و اهمیت دادن به نیازها، از کار خود لذت بردن، ایجاد تعادل بین کار و زندگی، ورزش کردن، مقابله با مشکلات عاطفی … می باشد.

گفتنی است:اهدای جوایز به قید قرعه به چند تن از شرکت کنندگان پایان بخش همایش امروز بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید