اخبار

همایش و تور خیریه دوچرخه سواری همگانی در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ پنج شنبه 10مرداد ماه همایش بزرگ دوچرخه سواری در آسایشگاه کهریزک با حضور قهرمانان، پیشکسوتان ورزشی و اقشار مختلف مردم ، با شعار هوای شهرمان را داشته باشیم با همکاری هیئت دوچرخه سواری استان البرز  برگزار شد.

نوید مرندی مسئول برگزاری همایش روز پنجشنبه در این آیین گفت: در این همایش دوچرخه سواران مسیر 15 کیلومتری پارک تنیس جهانشهر  -آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز واقع در محمدشهر را رکاب زدند. مرندی با اشاره به اینکه این همایش با شعار «آسمان آبی زمین پاک» برگزار شد، افزود: ترویج و تبلیغ فرهنگ دوچرخه سواری و ایجاد رغبت بیشتر جوانان به ورزش همگانی از اهداف این طرح است.

وی از شهروندان خواست با حضور در همایش های دوچرخه سواری، زمینه آشنایی فرزندان خود را با این رشته ورزشی سالم و مفرح فراهم کنند و ادر ادامه اضافه کرد: مهمترین هدف این همایش ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و زندگی سالم و ایجاد رغبت بیشتر در شهروندان برای داشتن شهری بدون آسیب‌های اجتماعی در آینده است.

مرندی اظهار داشت: همایش دوچرخه سواری همگانی علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی در بین جوانان در حفظ سلامت روحی و جسمی افراد نیز نقش مهمی دارد.دوچرخه سواران در انتهای تور با اهدای شاخه‌های گل و شیرینی به تکریم و سرکشی از خانه سالمندان کهریزک پرداختند و از مراکز نیلوفر و یاس بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید