اخبار

همایش “تجلیل از نیکوکاران” با مشارکت  بانوان نیکوکار در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، همزمان با دهه کرامت و به پاس قدردانی از نیکوکاران استان البرز  در جذب کمکهای خیرین و با هدف قدردانی و پاسداشت مقام خیرین و نیکوکاران و دست اندرکاران کمک به آسایشگاه خیریه کهریزک همایش تجلیل از این خیرین از ساعت 10 لغایت 12روز پنج شنبه  96/5/19 در محل سالن آمفی تاتر برگزار شد. این مراسم با حضور بیش از 200نفر از نیکوکاران و خیرین، استان  برگزار شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه کهریزک البرز با ابراز خوشحالی از برگزاری این جشن با شکوه گفت: این ویژه برنامه با محوریت حفظ کرامت و احسان و نیکوکاری در دهه کرامت با توجه بیشتر به سالمندان و کودکان در کهریزک برگزار می شود.

ایشان تصریح کردند: مردان بزرگ با نیت کوچک کار خودشان را آغاز میکنند و در نهایت با رشد نیت خود به حد اعلا می رسند و نمونه آن در کهریزک نمایان است.

همچنین وی اظهار کرد: عامل اصلی خیر و نیکی  در واقع نیازمندی است که موقعیت را برای فرد خیر ایجاد میکند تا هدف خود را پرورش دهد. از این رو رابطه نیازمند و نیکوکار رابطه ای دوسویه است که مکمل همدیگر می باشند. دکتر وجدانی همچنین توضیحاتی مختصر در مورد موسسه کهریزک و آسایشگاه کهریزک استان البرز دادند.

این  همایش با اجرایی گروه موسیقی سنتی ،اهداء لوح و شاخ گل و پذیرایی از نیکوکاران به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید