اخبار

مراسم ضیافت افطاری با حضور هنرمندان در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک البرز ،،همزمان با ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام مراسم ضیافت افطاری با حضور سالمندان، کودکان و مددجویان کهریزک و همچنین هنرمندان و بازیگران تلویزیونی در سالن غذاخوری آسایشگاه برگزار شد.

امسال کهریزک به مانند سالیان گذشته به منظور ترویج فرهنگ احسان و بهره مندی از فضیلت میزبانی روزه داران در حین سادگی  و بدور  از تکلف، در فضای معنوی و صمیمی، پذیرای سالمندان ،کودکان و بیماران MS و ضایعه نخاعی مجموعه بود.
در این مراسم مدعوین  ضمن تجدید دیدار  با مددجویان در کنار هم افطار نموده و سنت های الهی را یادآور شدند.گفتنی است امسال هنرمندانی زیادی از جمله : رضا توکلی، حسین توکلی، بهناز پور فلاح، گیتی ساعت چی، احد آغاسی، عموهای فتیله ای رضا فروتن و حمید گلی و….. در این مراسم حضور داشتند. و این حضور شکوه مراسم را دو چندان کرد.

دکتر وجدانی مدیر آسایشگاه ضمن حضور در این مراسم در خصوص شکوه این مراسم با ضیافت گفت: ماه مبارک و پرفیض رمضان، ماه خود سازی، بازگشت و تعبیر دیگر ماه آشتی با خدا بوده و فرصت مناسبی است که انسان فارغ از مسائل دنیوی با خود خلوت کند و به اعمال خویش نگاهی بیاندازد.

این مراسم  با حضور بیش از دویست نفر از مددجویان و همراهان ایشان در سالن رستوران آسایشگاه برگزار گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید