اخبار

مراسم گرامیداشت روز پرستار و سالروز ولادت حضرت زینب (س) در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، مراسم گرامیداشت روز پرستار و سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) صبح امروز شنبه22 دی ماه با حضور جمعی از پرستاران، مراقبین، مدیران و مسئولین در فضایی شاد و مملو از همدلی و صمیمیت با سخنرانی دکتر افشین وجدانی روشن در سالن آمفی تئاتر آسایشگاه برگزار شد.

در این مراسم که پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد، برنامه های متنوعی به اجرا درآمد که با استقبال پرستاران و سایر حضار روبرو شد. این برنامه ها عبارت بودند از : سخنرانی و خوش آمدگویی دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز، اجرای موسیقی محلی و زنده در چند نوبت، اهدای لوح تقدیر به برگزیدگان مسابقات ورزشی کارکنان آسایشگاه و در پایان با اجرای زیبای سرود ای ایران خاتمه یافت.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ضمن تبریک روز پرستار از زحمات پرستاران عزیز تشکر نمود و با تاکید بر همکاری و همدلی تمامی پرستاران و کادر درمان خاطر نشان کرد: با مدیریت صحیح می توانیم بر سختی های کار غلبه کنیم که این مهم به دلیل این است که حس در خانواده بودن در آسایشگاه وجود دارد و رضایتمندی مددجویان مورد تاکید ماست.

دکتر وجدانی در ادامه ضمن تبریک ولادت بانوی قهرمان کربلا و نامگذاری این روز به عنوان بزرگداشت روز پرستار، به ویژگی بارز صبر و استقامت حضرت زینب کبری(س) به عنوان الگوی پرستاران جامعه پزشکی اشاره کرد.

وی همچنین اظهار کرد: سعه صدر، تحمل و بردباری و دوست داشتن سالمندان، کودکان و معلولان همچون یکی از اعضای خانواده خود، رموز موفقیت در این حرفه است.

وجدانی افزود: پرستاران با مهربانی و لطف در سخت ترین لحظات بیماری و درد، التیام بخش تن های رنجورند و مایه آرامش و آسایش بیماران هستند لذا بر خود واجب میدانیم که (روز پرستار) روز افتخار انسان به انسانیت را گرامی داریم.

در ادامه قنبری مجری توانمند استان البرز ضمن تبریک روز پرستار و گرامیداشت مقام والای اسوه ی صبر و استقامت و لزوم استفاده از پتانسیل های سازمان های مردم نهاد فضای سالن را برای حضور گروه موسیقی پاپ و محلی و اجرای دل انگیز چند قطعه ی زنده و شاد آماده کرد و فضای مملو از شادی را برای حاضرین رقم زد.

 

دیدگاهتان را بنویسید