اخبار

اردوی تفریحی مددجویان کهریزک ویژه چالوس توسط نیکوکار کهریزکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  موسسه خیریه کهریزک ؛ پنج شنبه دهم مردادماه اردوی تفریحی یک روزه سالمندان و معلولان آسایشگاه به همت نیکوکار کهریزک آقای کشفی در منطقه خوش آب و هوایی چالوس با هدف پر نمودن اوقات فراغت و افزایش نشاط اجتماعی برگزار گردید.

منطقه خوش آب و هوای چالوس، محل پذیرایی  40 نفر از  سالمندان و معلولان ساکن در سرای مهربانی ها – کهریزک شد تا این عزیزان در کنار نیکوکاران این خانه یک روز مملو  از نشاط و خاطره انگیز را تجربه نمایند.

میلاد احمدی مدیر روابط عمومی گفت: این اردو با هدف پرنمودن اوغات فراغت سالمندان و معلولان و افزایش نشاط اجتماعی با حضور سالمندان خانم و آقا و همچنین معلولان جسمی و حرکتی-بیماران ام اس برگزار شد و در ادامه عنوان نمودند که اردوهای تفریحی در این قشر باید تداوم داشته و می تواند در بهبود درک افراد و سبک زندگی سالم تاثیر داشته باشد.

احمدی افزود: ازآنجایی که محبت و خدمت به خلق ثواب دنیا و آخرت دارد، یکی از نیکوکاران کهریزک تصمیم گرفتند در کنار دیگر خیران به سالمندان، کودکان و معلولان آسایشگاه کمک و رسیدگی ‌کنند و در ابتدا با دعوت از این عزیزان به رستوران و باغ خانوادگی خود در جاده چالوس لبخند را  بر لبان این عزیزان نشانند و زمینه را برای همکاری های آینده فراهم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید