اخبار

انجمن ام اس استان البرز در دومین شب قدر از لیالی قدر اقدام به برپایی سفره افطاری در کهریزک کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، همزمان با دومین شب از لیالی قدر انجمن ام اس استان البرز به همراه دکتر پاک نژاد و خانم دکتر عباسی متخصصین مغز و اعصاب در یک اقدام خداپسندانه با برپایی سفره افطاری در کنار بیماران مبتلا به ام اس آسایشگاه کهریزک البرز دومین شب از لیالی قدر را گرامی داشتند.

دانشمندی رئیس انجمن ام اس استان البرز در گفتگو با خبرنگار ما گفت : برپایی این چنین سفره های  افطاری ساده در چنین مکان هایی و حضور بیماران و مسئولین در کنار یکدیگر بر سر یک سفره، دلها را به یکدیگر نزدیک و موجب درک احوال آن ها می شود.

رئیس انجمن ام اس استان البرز اضافه کرد : این شب ها فرصت خوبی است برای نزدیکی به خدا ، ثوابی که کمک به نیازمندان دارد در ایام ماه مبارک رمضان و بخصوص شب های قدر نزد خداوند چندین برابر است.

ابراهیم گچیلو مسئول امور فرهنگی آسایشگاه کهریزک البرز هم گفت: علاوه بر اینکه امشب انجمن ام اس شب خاطره انگیزی را رقم زدند، تمام بیماران مبتلا به ام اس آسایشگاه هم توسط دکتر پاک نژاد و خانم دکتر عباسی متخصصین مغز و اعصاب معاینه شدند و همچنین تعدادی مودم نیز به آسایشگاه کهریزک البرز از طرف این انجمن اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید