اخبار

در فضایی شاد و متنوع، نشست پایانی کارکنان پر تلاش آسایشگاه خیریه کهریزک در سال 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای زیبا و ماندگار پیام خانی هنرمند بر جسته کشورمان ، جشن پایان سال کارکنان پر تلاش و با انگیزه آسایشگاه خیریه کهریزک بر پا شد.

در ابتدای این نشست صمیمی ، تنی چند از معاونین و مدیران مجموعه با شرحی جامع از حوزه تحت مسئولیت خویش ، به بیان دیدگاه های خود برای شکوفائی هر چه بیشتر کار و فعالیت در کهریزک پرداختند.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به یکایک کارکنان عزیز این مجموعه ، آنان را سکانداران اداره خانه و خانواده بزرگ کهریزک نامید.

وی همچنین تصریح کرد :

بارها تأکید نموده ایم که شما عزیزان با تلاش و کار در کهریزک ، هر روز صبح که به محل کار می آئید ، دلهای خویش را نیز به همراه دارید تا خدمت کنید به کسانی که حتی قادر نیستند نیازهای شخصی خویش  را بیان کنند.

صوفی نژاد خاطرنشان کرد :

گواه این ادعا ، موقعیت کنونی کهریزک است که در مقایسه با تمامی مراکز نگهداری و توانبخشی ، از بهترین های کشور است.

وی یاد آور شد:

هرگز تصور نداریم در چنین مجتمع بزرگی که نیازمند اداره و نظارت 24 ساعته است ، مشکلاتی وجود ندارد ، بلکه در این اندیشه هستیم که با همفکری همگان به ویژه شما عزیزان که در بطن کار قرار دارید ، بتوانیم با دقت در انجام وظیفه خویش موفق عمل نمائیم .

صوفی نژاد صندوق های تعبیه شده با عنوان پیشنهادات و انتقادات را نیز مورد اشاره قرار داد و افزود :

به همه مدیران ابلاغ گردیده تا بصورت دوره ایی به نقطه نظراتی که شما کارکنان خوب کهریزک در قالب یادداشت هایی که تحویل این صندوق ها می نمائید ، به دقت رسیدگی نموده ، از این منظر مشورت ها ، خواسته ها و نکات مورد اشاره شما هدایتگر بسیاری از امور خواهد بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با آرزوی برکت پایدار و دلی خوش برای خادمین راستین کهریزک ، در آستانه سال نو خورشیدی همگان را دعوت به ادامه خدمت بیشتر و بهتر به مددجویان تحت پوشش این خانه بزرگ نمود.

در پایان نشست کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در سال 96 ، به قید قرعه 10 نفر از کارکنان این مجموعه به همراه خانواده های شان ، سعادت زیارت مشهد الرضا(ع)را یافته تا در تعطیلات نوروزی میهمان بارگاه مطهر و منور امام رضا (ع) باشند.

دیدگاهتان را بنویسید