اخبار

نونهالان مهد کودک شهر شادی از کتابخانه عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛  با هماهنگی مسئول کتابخانه  25 نفر از کودکان مهدکودک و پیش دبستانی شهر شادی مراسم بازدید از کتابخانه و شعر خوانی وقصه گویی در آسایشگاه برگزار شد.

گچیلو مسئول امور فرهنگی در حاشیه بازدید اشاره کرد: در این مراسم  نونهالان مهد کودک شهر شادی و  مربیان مهدکودک از کتابخانه آسایشگاه بازدید کردند و کتابداران و مربیان برای کودکان قصه هایی به انتخاب کودکان خواندند. هم چنین از کودکان خواسته شد تا به صورت داوطلبانه به شعرخوانی و قصه گویی بپردازند.

در این مراسم کودکان مهدکودک با محیط کتابخانه و کتاب و کتابخوانی آشنا شدند و به عضویت کتابخانه در آمدند.

الهام نادری مسئول مهد کودک شهر شادی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز گفت: باتوجه به اینکه سال های دبستان و قبل از دبستان بهترین زمان برای ایجاد عادت به مطالعه و ترغیب کودکان به کتابخوانی  است مسئولان کتابخانه آسایشگاه سعی کردند در ترغیب و علاقه مند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی تلاش بیشتری را با همکاری کتابداران انجام دهد از جمله بازدید مهدکودک و.. .

وی در ادامه افزود:کودکان  ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه ، با نحوه استفاده از کتابخانه و کتابها و علی الخصوص بخش کودک  و سالن مطالعه و شرایط عضویت  آشنا شدند و برنامه های بخش کودک از جمله قصه گویی، کتابخوانی، آموزش نقاشی و..  به کودکان و مربیان آنها شرح داده شد و به  بچه ها قصه ای با موضوع پیامبر(ص ) و روز مبعث و ….اهداء شد.

دیدگاهتان را بنویسید