اخبار

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز به منظور بازدید نوروزی و تبریک بهار طبیعت در جمع مددجویان و معلولان آسایشگاه حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه طبق سنن گذشته برای دید و بازدید نوروزی و تبریک بهار طبیعت و دلها در میان مددجویان آسایشگاه حاضر شد و جشن شادی نوروز را با سالمندان، معلولان و کودکان نیلوفری تقسیم کرد.

دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ضمن تبریک سال نو و ابراز خرسندی از این بازدید اظهار کرد: افرادی که در این مرکز نگهداری می‌شوند در حالی سال جدید را شروع کردند که دور از خانواده و دوستان خود هستند.

وی با بیان اینکه احترام به والدین از واجبات دین است، افزود: نگهداری معدود افرادی که هیچ خانواده و فامیلی ندارند در این مرکز شاید محل اشکال نباشد اما افرادی هستند که فرزند و خانواده دارند و در کمال بی‌مهری به سرای سالمندان سپرده شده‌اند.

دکتر وجدانی  با اشاره به اینکه وظیفه داریم نسبت به تکریم سالمندان اقدام کنیم، گفت: این افراد در بهار طبیعت و همزمان با عید نوروز، چشم به راه کسانی هستند که به دیدار آنها بیایند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز با بیان اینکه به همشهریان توصیه کردند در این ایام عید، از سالمندان دیدار کنند، تصریح کرد: دوران پیری و کهولت، بخشی از زندگی انسان است و همه افراد به این مرحله می‌رسند و باید بدانیم این مرحله از زندگی برای همه افراد وجود دارد.

دکتر وجدانی با اشاره به اینکه قدردان پدر و مادرها باشیم، گفت: در سایه قددرانی از زحمات پدر و مادر است که شامل لطف الهی می‌شویم.

دکتر وجدانی ضمن دیدار نوروزی مددجویان آسایشگاه افزود: آسایشگاه خیریه کهریزک خدمات تخصصی، در راستای نگهداری و توانبخشی سالمندان و معلولین و کودکان ارائه می‌دهد و هدف اصلیِ آن فراهم آوردن محیطی پویا، همراه با سلامتیِ جسم و روان، احساس امنیت، فعالیت و ایجاد امید متناسب با ویژگی‌ها و نیازمندی‌های سالمندان، معلولین و کودکان است.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در گفت وگوی صمیمی و رودرروی خود با مددجویان این مرکز برای آنان سالی خوش و پر خیر آرزو و از خداوند برای آنان طلب سلامتی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید