اخبار

آقای علاءالدین بروجردی نماینده شهرستان بروجرد ورئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همراه آقای ذوالنور نماینده شهرستان قم و تنی چند ازاعضاء همراه ازکهریزک البرز دیدارکردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ امروز بعدازظهرآقای علاءالدین بروجردی  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همراه آقای ذوالنور نماینده شهرستان قم وتنی چند ازاعضاء همراه از مراکز نیلوفر و یاسبازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما علاءالدین بروجردی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از کهریزک در جمع مسولین و مدیران اظهار داشت: کهریزک خانه مهربانی است اینجا مأمنی برای آسایش عزیزان ایران زمین است که سرشار از مهر و محبت خادمان آن استکهریزک چون نگینی در کشور می درخشد و این افتخار برای کشور عزیزمان بس است که کهریزک با شورو نشاط همیشگی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان می باشد.

دکتر احمدی مدیر عامل موسسه کهریزک نیز در این بازدید طی یک جلسه با حضور مدیران و معاونین از آقای بروجردی درخواست های را به صورت کتبی و شفاهی ارائه دادند که نماینده مجلس شورای اسلامی قول مساعد و بر طرف کردن مشکلات را دادند.

آقای ذوالنور نماینده شهرستان قم و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز بیان داشت که در جهت حل مشکلات نهایت مساعدت را با کهریزک البرز خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید