اخبار

آقای نیک فر مشاور معاونت نظارت مجلس از کهریزک البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، امروز شنبه جناب آقای مهندس نیک فر،  مشاور معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی به همراه آقای دکتر حمید بسیج نماینده مجلس شورای اسلامی از مراکز آسایشگاه بازدید و در خصوص مسایل و مشکلات این مرکز گفت و گو کردند.

دکتر بسیج گفت: مجموعه کهریزک استان البرز یک مجموعه منحصر به فرد درکشور است که بیشتر در حوزۀ معلولیت و توانبخشی خدمت می کند. نگهداری از سالمندان و به خصوص کودکان این آسایشگاه که همگی معلولیت ذهنی و جسمی حرکتی دارند واقعا کاری دشوار است که با خدمت گزاری کارکنان زحمت کش مجموعه، این امر دشوار برای  دیگران لذت بخش است.

مهندس نیک فر به همراه دکتر بسیج ضمن بازدید از مرکز کودکان نیلوفری، مرکز شبانه روزی معلولان و بیماران ام _اس با قول مساعدت در جهت رفع مسائل؛ از فعالیت ها و اقدامات آسایشگاه کهریزک تقدیروتشکر بعمل آورد و گفت: تجربه زیبا و متفاوتی بود تا به امروز فقط نام کهریزک را شنیده بودم و به لطف خدا امروز این افتخار نصیبم شد تا از این بهشت کوچک دیدن کنم.

در حاشیه این بازدید مهندس نیک فر اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس مستعمل از طرف شرکت ipg به آسایشگاه اهداء می گردد. وی اضافه کرد : امید است هر کاری که در راستای خدمت رسانی به این عزیزان از دست ما بر میاید بتوانیم انجام دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید