اخبار

مدیرعامل خیریه مریم به همراه مدیر گروه سالمندی دانشگاه بهزیستی از کهریزک البرز دیدن کردند.

به گزارش روابط موسسه آسایشگاه خیریه کهریزک، صامت مدیرعامل خیریه مریم با حضور دراین آسایشگاه ضمن بازدید ازمجموعه ،امکانات آن را بی نظیر دانست.

مدیرعامل خیریه مریم در این بازدید گفت:کهریزک یک مجموعه عالی و کم نظیر در سطح کشور است که دیدن این مکان از نزدیک به انسان انگیزه بیشتری می دهد تا در انجام امور خیر تلاش بیشتری کند.

وی با بیان اینکه امید به زندگی در این مکان کاملا مشخص است افزود:مجموعه کهریزک از لحاظ امکانات پیشرفته روز به روز به همت مدیران خود گام های بلندی در ارتباط با نگهداری و آموزش بر می دارد و این قابل ستایش است.

دکتر فدائی وطن مدیر گروه سالمندی دانشگاه بهزیستی هم در این بازدید با اشاره به امکانات این مجموعه گفت: هربار که به این مجموعه می آیم امکانات این مرکز را بهتر از گذشته میبینم. پیشرفت و حرکت رو به جلو در این آسایشگاه به ویژه با افتتاح هتل آپارتمان گلها در سال 93 و سکونت 13 نیکوکار در این مرکز گامی نو در جهت خدمت رسانی به سالمندان را در حد وسیع و بینظیر قابل ستایش است.

مدیر گروه سالمندی دانشگاه بهزیستی ، آشنایی همکاران خیریه مریم با کهریزک و الگو برداری از مرکز نگهداری و آموزش روزانه اتیسم کهریزک را از اصلی ترین اهداف این بازدید دانست.

 

دیدگاهتان را بنویسید