اخبار

تعدادی از دانش آموزان و کارکنان مدرسه غفاری رسولی از کهریزک البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، مدیر آموزش و پروش لواسانات همراه با تعدادی از دانش آموزان مدرسه غفاری رسولی ضمن دیدار با بانی و نیکوکار آن مدرسه (آقای غفاری رسولی) برای دیدار با سالمندان به این مرکز آمدند و با مراجعه به ساختمان لاله از سالمندان بستری این مرکز بازدید و با آوردن هدیه برای این عزیزان ابراز همدردی کردند.

پرسنل مدرسه غفاری رسولی بیان داشتند: حس و حال معنوی دراین فضا و خدمات با کیفیت این مرکز و مشاهده زحمات خالصانه برای این عزیزان سبب می شود که سعی برمداوم بودن بازدیدها و همچنین کمک های خود داشته باشیم.

آنها تاکید کردند: سعی ما  برآن است که به صورت مستمر با این مرکز همکاری کنیم و نام کهریزک را برای دانش آموزان به عنوان آرام ترین مکان برای سالمندان، کودکان و معلولان توصیف کنیم و حقیقتا هم همینطور هست که ما در این مکان شاهد آن هستیم.

گفتنی است آقای غفاری رسولی از مددجویان و خیرین ساکن در مرکز لاله هستند که هزینه ساخت مدرسه ی که با نام غفاری رسولی مزین شده است را بر عهده گرفتند.

در پایان دانش آموزان به همراه کارکنان فرهنگی مرز و بوم ایران زمین به تک تک سالمندان کاکتوس های را که با جملات زیبا از بزرگان روی آنها نوشته بود اهداء کردند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید