اخبار

دانشجویان رشته پرستاری  دانشگاه های تهران و قم از خانۀ پر مهر کهریزک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، جمعی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه تهران و قم در بازدیدی که صبح امروز از خانه سالمندان کهریزک داشتند از نزدیک با روحیه همنوعان و سالمندان آشنا شدند.و جهت انجام فعالیت های نیکوکارانه با عنوان کمک در غذادهی را، در جمع مادران سالمندی گذراندند که سالهای خزان خود را دور از خانه و خانواده به سر می­برند و حسرت دیدار فرزند و آشنا برایشان آرزویی محال و دست نایافتنی شده است .

در این دیدار که باعث خوشحالی سالمندان این مرکز شد دانشجویان در اقدامی خیر خواهانه که به مدت 3 ساعت در آسایشگاه در فضایی بسیار دوستانه انجام گرفت، با انجام فعالیت های نیکوکارانه و غذادهی به سالمندان و به دلجویی از آنان پرداختند.

خانم احمدی مسئول هماهنگی این بازدید گفت: وقتی قدم به خانه سالمندان می­‌گذاری، نگاه منتظر ساکنان پرمهرش از هر چیزی پر رنگتر می‌نماید و پشت چهره‌های پُرچین و پراحساس مادران مهربان و پدران دیروز کلمه‌ای جز تنهایی به چشم نمی‌آید.

با این توصیف مهمترین دستاورد ما از این بازدید دیدن چهرۀ خندان و روحیۀ شاد سالمندانی بود که هنگام خروج از آسایشگاه در خاطرمان جاویدان باقی ماند و ایمان آوردیم آنچه تصمیم گرفتیم و آنچه عمل کردیم درست و بجا بوده است.
در پایان نیز دعای خیر و تشکر و قدردانی بی اندازه ی سالمندان، مسئولین و مدیر آسایشگاه کهریزک بدرقه راهمان شد.

در این بازید پس از استقبال و پذیرایی از دانشجویان، آنها به سمت سالن جلسات راهنمایی شدند. در این بخش ابتدا  کلیپی از عملکرد آسایشگاه پخش شد و سپس دکتر وجدانی مدیر آسایشگاه ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم دانشجویان در مورد آسایشگاه و نحوۀ ارائه خدمات توضیحاتی مختصر دادند.و علاوه بر آن دانشجویان با ارائه نظرات خود در جهت بهبود شرایط، به بحث و تعامل با مدیر آسایشگاه پرداختند.

 

دیدگاهتان را بنویسید