اخبار

خبرنگار نیکوکار از کهریزک البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ امروز صبح نیکوکار خبرگزاری تحلیلی پارسینه با آوردن هدیه و اسباب بازی برای کودکان نیلوفری به دیدار آنها رفت و از نزدیک با فرشتگان آسمانی ملاقات کرد.

خانم سمانه مزینانی خبرنگار خبرگزاری پارسینه گفت: خیلی خوشحالم به کهریزک آمدم،  بچه ها در این جا خیلی ذوق و هیجان داشتند. کودکان نیلوفری دوست داشتند عروسک ها را بگیرند و با نهایت شور و اشتیاق همدیگر را در آغوش می گرفتندو این حرکت برای من خیلی خوشایند بود.جیغ زدن و خوشحالی که در نوع خودش جالب بود تجربه ای بی نظیر بود و می توان گفت: کهریزک جریان زندگیه.

آقای احمدی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز هم در این دیدار ضمن معرفی آسایشگاه کهریزک گفت: مجموعه کهریزک استان البرز یک مجموعه منحصر به فرد درکشور است که بیشتر در حوزه ی معلولیت و توانبخشی خدمت می کند. نگهداری از سالمندان و به خصوص کودکان این آسایشگاه که همگی معلولیت ذهنی و جسمی حرکتی دارند کاری دشوار است که با نگاه شما خیرین این امر دشوار برای ما لذت بخش است.

این نیکوکار ضمن بازدید از سایر مراکز از همه کسانی که در این مرکز خدمت می کنند تشکر و قدردانی کرد و همچنین قول بر مستمر بودن کمک های خود دادند.

دیدگاهتان را بنویسید