اخبار

اعضای انجمن حامی معلولان ایران از کهریزک البرز دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛  امروز صبح اعضای انجمن نعناع، حامی معلولان در ایران به همراه آقای پاشایی رئیس این انجمن و چهارنفر مهمان ژاپنی از مرکز شبانه روزی کودکان نیلوفر، مرکز شبانه روزی سالمندان خانم و آقا و همچنین از مرکز شبانه روزی معلولان جسمی و حرکتی و بیماران ام اس ساختمان یاس بازدید کردند.

دوران کهنسالی برای همه ما در راه است، از این رو بسیاری از افراد در این شرایط ناتوان می‌شوند و بنا به دلایلی خانواده‌ها قادر به نگهداری از این قشر نیستند، بنابراین وجود چنین امکاناتی از اهم امور است تا فضایی آرام برای سالمندان جامعه ایجاد شود.

سالمندان دنیایی از تجربه هستند، موی سفید حکایت از زندگی و فراگیری بسیاری از مکتب زمانه دارد و درس این  مکتب بسیار گران و پر هزینه است چه زیباست که از تجربیات آن‌ها بیاموزیم و در زندگی خود از آن‌ها بهره ببریم.

آقای پاشایی مدیر و لیدر گروه نعناع در طی بازدید از مراکز نیلوفر، یاس و لاله گفت:  طبق فرموده امام علی(ع)، وقار پیری نزد من دوست داشتنی‌‌تر از نشاط جوانی است بنابراین نباید پیران را انسان‌‌های بی فایده و خالی از سود بدانیم چراکه آن‌ها بسیار با تجربه و بسیاری نیز دانشمند و فرهیخته‌اند و تکریم آنان از اوجب واجبات است.

مهمانانان ژاپنی در کهریزک تاکید کردند : کهریزک الگوی جامع و کامل برای نگهداری کودکان، معلولان و سالمندان در ایران و حتی آسیا است. آنها از امکانات پیشرفته و نظم و انضباط اینجا بسیار استقبال کردند. و در خصوص نظافت و پاکیزگی مجموعه از مجموعه مدیریت و پرسنل کهریزک تشکر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید