اخبار

اعضای داوطلبان هلال احمر شهرستان کرج از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، اعضای داوطلبان هلال احمر شهرستان کرج با سالمندان آسایشگاه کهریزک البرز دیداری صمیمانه داشتند.

جلیل زاده مسئول داوطلبان هلال احمر شهرستان کرج در حاشیه دیدار صمیمانه با مددجویان آسایشگاه اذعان کرد: در لحظات سخت و ناگوار زندگی، امیدواری تنها عاملی است که جنبه های مثبت زندگی را متجلی می کند. امروز افتخار خدمت در کهریزک را داشتم امیدواریم در کنار عزیزان و همکاران اعضای جمعیت هلال احمر بتوانیم همواره در این مسیر گام های موثری برداریم.

وی در ادامه افزود: حس و حال معنوی در این فضا و خدمات با کیفیت این مرکز و مشاهده زحمات خالصانه برای این عزیزان سبب می شود که  سعی برمداوم بودن کمکهای خود داشته باشیم.

جلیل زاده تاکید کرد: سعی ما  برآن است که به صورت مستمر با این مرکز همکاری کنیم و بخشی از هزینه های مددجویان را به عهده بگیریم و در آخر با اهدای شیرینی و گل های مهربانی حس جدیدی به مددجویان بخشیدند.

دراین بازدید احمدی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با حضور درجمع اعضاء داوطلبان هلال احمر شهرستان کرج از عمل انسان دوستانه آنان تقدیر و در زمینه تاریخ تاسیس سرای سالمندان و نحوه نگهداری آنان توضیحاتی ارائه داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید