اخبار

در دومین روز از فعالیت بازارچه بانوان نیکوکار، جمعی از معلولین و سالمندان هنرمند مجموعه، میهمان این تلاشگران عرصه خیر و خیرخواهی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ اینروزها بازارچه فصلی بانوان نیکوکار، روزهای پرکاری را می گذراند.

جمع کثیری از بانوان خیر و نیک اندیش در بازارچه بهاره باغ فردوس گرد هم آمده اند تا با عرضه انواع محصولات و منسوجات مورد نیاز شهروندان جامعه، عواید حاصل از آن را در تأمین بخشی از هزینه های سنگین و روزانه خانواده بزرگ کهریزک، تقدیم نمایند.

اما در این میان، غرفه هنرهای دستی سالمندان و معلولین هنرمند کهریزک همواره مشتری های پرو پا قرص خود را دارد. انواع تابلوهای معرق، صنایع چرمی، محصولات گلدوزی شده و تزئینی، انواع لباس و تابلو فرش، تزئینات شیشه و …. از جمله صنایعی هستند که در این غرفه ها عرضه می شوند.

در دومین روز از فعالیت پربار بازارچه فصلی بانوان نیکوکار، جمعی از هنرمندان معلول و سالمندی که در طول سال در کارگاههای هنری از خلاقیت های بی شمار خود بهره می جویند، میهمان این بانوان مهربان شهر شدند تا با هم و در کنارهم در عرضه محصولات هنری به شهروندان نیک اندیش مشارکت نمایند.

گفتنی است فعالیت گروه بانون نیکوکار، قدمتی دیرینه و به زمان تأسیس این مجموعه خیریه دارد. این بانوان ارجمند در طول سال با انواع فعالیت های اجتماعی اعم از جلب مشارکت های مردمی، ایجاد بازارچه فصلی، معرفی آسایشگاه به خیرین و نیک اندیشانی که قصد حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه را دارند و نیز مشارکت درتلطیف و بهداشت فردی سالمندان و معلولین ساکن در این مرکز، نقشی بی بدیل در زندگی بخشی به خانواده بزرگ و 1750 نفری کهریزک ایفاء می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید