اخبار

جشن بزرگ موسسه خیریه کهریزک در مترو میدان ولیعصر(عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، جشن بزرگ موسسه خیریه کهریزک از تاریخ 21شهریور به مدت 4روز از ساعت 17:00 الی 21:00 در محل مترو میدان ولیعصر (عج) تهران برگزار شد.

جشن بزرگ موسسه کهریزک به مدت چهار روز در ایوان انتظار با بر پایی برنامه های متنوع و ایستگاه های مختلف آثار هنری مددجویان برگزار شد در این جشن روابط عمومی کهریزک البرز به مدت دو روز با ایجاد برنامه ریزی دقیق جهت حضور مددجویان و سالمندان و کودکان مسولیت اجرای برنامه ها را در صف ایوان انتظار عهده دار بود.در هر 4 روز غرفه های  مانند مشاوره،اختلاف طیف اتیسم،رنگ آمیزی و نقاشی چهره کودکان شرکت کننده در جشن بر پا بود.

شایان ذکر است که در این نمایشگاه تابلو های هنری آقای رنجی مددجوی بخش سالمندان نمود و جلوه ای دیگر به  نمایشگاه داده بود. آثار هنری دیگری چون معرق کاری،قالی بافی،نمد دوزی،کاشی کاری،ویترای و رنگ آمیزی با سفال که اثرخود سالمندان بود برای بازدید کنندگان تازه گی ورونقی دیگر داشت .

برنامه اولین روز اجرای نمایشگاه متروی کهریزک البرز با اجرای مجری توانمند کشورمان آقای سلیمی ،شور شوقی بی نظیر به مراسم داده بود.همچنین حضور هنرمندان محبوب و به نام کشورمان و ازدحام جمعیت در نمایشگاه ستودنی بود.

آقای گچیلو مدیر روابط عمومی آسایشگاه البرز گفت:این نمایشگاه با عنوان -فرصتی برای با هم بودن -با حضور چشمگیر مددجویان هنرمند ساکن در مجموعه و نمایش آثار هنری شادی بخش محفل مجموعه کهریزک بوده و امید است در آینده بتوانیم در هر چه بهتر برگزار کردن  این نمایشگاه ها دقیق تر و با برنامه ریزی مناسب کوشاتر باشیم. همچنین وی تصریح کرد:یکی از غرفه های پر طرفدارما نقاشی روی صورت بچه ها بود که در مدت برگزاری نمایشگاه دایر بود و همچنین حضور و مشارکت مددجویان در نمایشگاه نیز چشمگیر بود.

در نهایت روز جمعه اختتامیه نمایشگاه با حضور بخش کودکان نیلوفرو اجرای تاتر، مورد توجه عموم قرار گرفت و  با رها کردن بادکنک آرزوها فرصتی برای با هم بودن را برای همیشه در اذهان متبادر کرد.گفتنی است که جناب آقای دکتر احمدی مدیرعامل محترم موسسه کهریزک با هیات همراه در این مراسم حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید