اخبار

اولین نشست شورای مدیران ، معاونین، سرپرستان در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، اولین نشست شورای مدیران ، معاونین، سرپرستان با هدف ارائه عملکرد 4 ماهه اول سال 97  با بررسی گزارش نسبت درآمد به هزینه و همچنین مدیریت هزینه و افزایش درآمد با راهکارهای مناسب و بهینه در سالن گرد همایی آسایشگاه برگزار شد.

در این نشست ابتدا کلیپ تهیه شده توسط واحد روابط عمومی پخش شد و دکتر وجدانی مدیر آسایشگاه کهریزک استان البرز ضمن خوش آمدگویی به حاضران، مدیران، مسولین و سرپرستان جدید را در 4 ماهه اول سال 97 معرفی کرد.

در ابتدای این نشست دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز گفت: انتظار می رود مدیران، معاونین و سرپرستان بتوانند نمادی از مدیریت کهریزک البرز باشند، امیدواریم مدیران شاد و زنده و خوش خلق باشند و همیشه زندگی و حیات در رگ هایشان جریان داشته باشد. و اینکه همیشه از مجموعه جوان و با انرژی استقبال کردم و احساس می کنم روح جوانی به معنای شادابی در مجموعه حکم فرماست.

سپس دکتر وجدانی ضمن مقایسه عملکرد 4 ماهه اول سال 97 با سال 96 به تشریح دقیق عملکرد سال 97 پرداخت: وی  آمار پذیرش ، فوت، و ترخیص مددجویان کهریزک را گزارش و ارایه کرد. ایشان همچنان گزارش وضعیت پذیرش مددجویان مراکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی را با مستند آمار و ارقام شرح دادند.

در ادامه ایشان اظهار کردند: مسئولیت اصلی هزینه ها با مراکز است بنابرین عملکرد های جدید مراکز میزان هزینه ها را بالا می برد و مسولین باید کمیت و کیفیت را در بحث خدمات در نظر داشته باشند.که کمیت قابل شاخص گزاری است ولی کیفیت سنجی در اینگونه مراکز بسیار دشوار و سخت است امیدواریم مدیران با درایت و تفکر بصورت هدفمند عمل کنند و در ارایه خدمات به نحو صحیح بیشتر تلاش کنند.

ضمن گفتگو و تبادل اطلاعات مدیران با مدیریت آسایشگاه در خصوص پیشنهادهای ذکر شده، دکتر وجدانی در ادامه به بررسی عملکرد درآمد و هزینه آسایشگاه به صورت جزء به جز از طریق درآمد نقدی و غیر نقدی واحد مشارکت ها-صندوق درمانگاه-یارانه بهزیستی-کمیته امداد به طور واضح و شفاف و تفکیک شده پرداخته و توضیحات لازم را ارائه دادند.

در این نشست دکتر وجدانی ضمن بررسی عملکرد واحد های مربوطه راهکار های مناسب به منظور مدیریت هزینه و افزایش درآمد ها به شرح و بسط پرداخت.وی گفت: بنده معتقدم که نباید در زمان بحران به فکر کاهش هزینه باشیم لذا باید فرهنگ مصرف را در طول زندگیمان اصلاح کنیم تا نحوۀ مصرف را در تمام مراحل زندگی یاد بگیریم و شیوۀ درست را انتخاب کنیم.

ایشان ضمن تاکید فراوان بر روند درخواست هزینه ها افزودند: در مواردی مانند تجهیزات پزشکی، تأمین داروها، انرژی( آب، برق،گاز…) و…باید به نحو احسن مدیریت شود و منافع ملی را برای هموطنان عزیز در نظر داشت.

ایشان در مورد راهکارهای مدیریت صحیح در مصرف و هزینه ها اشاره کردند: بهترین راهکار جهت تحقق این امر، توجه به حدیث «الناس علی دین ملوکهم» یعنی مردم از رفتار و عمل مدیران و مسئولان تبعیت می‌کنند، است.

در ادامه نشست معاونین ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مراکز، پیشنهادها و راهکارهای مناسب به منظور پیشرفت مجموعه هدف را ذکر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید