اهداء کمک های غیرنقدی

اهداء کمک های غیرنقدی نیکوکاران: 

الف- به دفاتر آسایشگاه مراجعه نموده و هرگونه وسیله مازاد از قبیل لباس و لوازم خانگی ، دارو و … را به مسئول دفتر ارائه داده و رسید دریافت نمایند .

ب- با شماره تلفن 33386586-021 و یا  38465-021 تماس حاصل نموده لیست اموال مازاد در منزل یا محل کار خود را به آسایشگاه اعلام نمایند تا نماینده آسایشگاه با در دست داشتن کارت شناسائی معتبر و رسید به آدرس مربوطه مراجعه نموده و کمک مورد نظر را دریافت نمایند .

ج- در این راستا آسایشگاه ضمن تماس تلفنی با نیکوکاران ارجمند و استعلام از ایشان نسبت به تمایل به اهداء اجناس به آسایشگاه هماهنگی لازم جهت وصول اجناس اهدائی را به عمل می آورند و نماینده آسایشگاه با در دست داشتن کارت شناسائی معتبر و رسید به آدرس مراجعه نموده و کمک مورد نظر را دریافت نمایند .

 

۱-  گوسفند نذری و قربانی

نیکوکاران ارجمند میتوانند نذر گوسفند خود را به آسایشگاه واگذار نمایند تا ذبح شرعی انجام و گوشت حاصله پس از تامین مایحتاج آسایشگاه مابین آسایشگاه های نیازمند سراسر کشور توزیع گردد . همچنین نیکوکاران در انجام سنت پسندیده عقیقه می توانند انجام نذر گوسفند عقیقه را نیز به آسایشگاه واگذار نمایند و آسایشگاه ضمن رعایت شرایط مربوطه دعای آن را خوانده و نسبت به ذبح شرعی گوسفند عقیقه اقدام می نماید .

 

۲- تامین وعده غذائی روزانه

نیکوکاران ارجمند می توانند جهت تامین وعده غذائی مددجویان آسایشگاه داوطلب شده و هزینه یک الی چندین وعده صبحانه، نهار یا شام مددجویان را تقبل و وجه آن را به دفاتر آسایشگاه پرداخت نمایند.

 

۳-  تأمین هزینه مددجو

در راستای تأمین هزینه های آسایشگاه نیکوکاران ارجمند می توانند هزینه یک یا چند مددجو را به مدت مشخص و مدنظر تقبل نموده و ضمن شناسائی آن مددجو با آنها ارتباط برقرار نموده و از وضعیت جسمی و روحی و روانی آنها نیز مطلع گردند .

 

۴-   پرداخت نذری در ایام خاص

آسایشگاه کهریزک آمادگی دارد جهت ایام خاص بالاخص عید فطر و عید قربان ضمن ایجاد تسهیلات لازم نسبت به جمع آوری هدایای مردم به صورت ویژه اقدام نماید که برنامه های هرکدام از اعیاد مربوط به موقع اعلام و اقدام خواهد شد .

 

۵- تامین احتیاجات عمومی آسایشگاه :
اقلام مورد نیاز مورد نیاز به گروههای مختلف تقسیم ، که شما عزیزان میتوانید قسمتی از این اقلام را برای یکبار و یا به طور سالانه تامین نمایید.اقلام مورد نیاز آسایشگاه :

  1. اقلام مواد غذایی
  2. اقلام داروئی و درمانی و تجهیزات پزشکی
  3. اقلام اداری
  4. اقلام مورد نیاز تجهیز بخش ها
  5. اقلام کارگاههای توانبخشی
  6. اهدا اجناس نو و دست دوم :

نیکوکار گرامی شما میتوانید اجناس مازاد منزل خود و یا اجناس نو اعم از لباس ، کفش و….خود را به آسایشگاه اهداء نمایید . اجناس مازاد شما در منزل هر چه باشد مورد استفاده آسایشگاه خواهد بود و یا آسایشگاه آن را تبدیل به احسن نموده و پس از فروش از وجه آن استفاده می نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت دریافت اجناس اهدائی با شماره  38465-021  تماس حاصل نمایید.