اهداء كمك های نقدی

اهداء كمك هاي نقدي

نيكوكاران ارجمند مي توانند به يكي از روشهاي زير نسبت به اهداء وجوه خود اقدام نموده و ضمن دريافت قبض از رسيدن وجه خود به مؤسسه خيريه كهريزك اطمينان حاصل نمايند .

 

 • مراجعه مستقيم به دفاتر كمك هاي مردمي :

مؤسسه خيريه كهريزك به منظور سهولت ارتباط مردم با آسايشگاه و امكان تسريع در پرداخت وجوه و اموال مازاد ، اقدام به تاسيس دفاتري در سطح شهر تهران و استان البرز نموده كه نيكوكاران ميتوانند ضمن مراجعه و پرداخت هداياي خود قبض رسيد موقت دريافت نمايند .

 

 • مراجعه مستقيم به كيوسك هاي مستقر در ميادين ميوه و تره بار :

با هماهنگي شوراي شهر و شهرداري محترم تهران مجوز نصب و راه اندازي تعدادي كيوسك در ميادين ميوه و تره بار اخذ شده و نسبت به جايگزين كردن آن كيوسك ها اقدام گردیده است . كه هموطنان گرامي ميتوانند در اين ميادين به كيوسك هاي آسايشگاه مراجعه و  نسبت به پرداخت وجوه خود اقدام نمايند .

 

 • واريز به حساب هاي بانكي :

نيكوكاران ارجمند مي توانند از طريق شماره حساب هاي ذیل نسبت به پرداخت وجوه نقدی خود  اقدام نموده و قبض آن را جهت دريافت رسيد قطعي به آسايشگاه ارسال نمايند از طريق سيستم هاي خودپرداز برخي از بانك ها مانند بانك كشاورزي ، بانك صادرات ، بانك ملي ، بانك تجارت با انتخاب گزينه كمك به خيريه ها و خيريه كهريزك وجه خود را پرداخت نمايند .

 

 • پرداخت كمك هاي مستمر ماهيانه :

نيكوكاران ارجمند ميتوانند ضمن تماس با شماره 88305565 آمادگي خود را جهت پرداخت وجه نقد به صورت كمك هاي ثابت ماهيانه اعلام نمايند تا نمايندگان آسايشگاه با در دست داشتن كارت شناسائي معتبر جهت دريافت وجه به ايشان مراجعه نموده و قبض مربوطه را هم تحويل نمايند.

در این راستا  از طريق آسايشگاه نيز با نيكوكاران تماس گرفته شده و ضمن استعلام از ايشان جهت كمك هاي ماهيانه نام آنها در رديف نيكوكاران مستمر آسايشگاه ثبت گردد و نماينده آسايشگاه با در دست داشتن كارت شناسائي و رسيد معتبر جهت دريافت وجه مراجعه نمايند .

آسايشگاه به منظور سهولت در پرداخت خيرات شما نيكوكاران عزيز اقدام به ايجاد صندوق هایي در ابعاد مختلف نموده كه در محل كار و يا منزل شما عزيزان توزيع و نسبت به تخليه و جمع آوري آن اقدام خواهد شد.

 

 • صندوق بزرگ و متوسط

اين صندوق ها در مراكز عمومي همچون مترو  ، بيمارستان ها ، برخي داروخانه ها ، آزمايشگاه ها ، ساير مراكز درماني و … قرار گرفته و در زمان های مشخص توسط پرسنل آسايشگاه با كارت شناسائي معتبر تخليه مي گردد .

 

 • صندوق كوچك جهت مغازه ها و يا منازل

اين صندوق ها كه به منظور استفاده در مغازه ها و منازل پيش بيني گرديده پس از ارائه به نيكوكاران در زمان های مشخص توسط پرسنل اين مؤسسه با ارائه كارت شناسائي معتبر تخليه مي گردد .

 

 • سفارش استند و تاج گل :

استند و تاج گل های تسلیت خیریه کهریزک ،  نمادی است برای همدردی و عرض تسلیت با عزیزانی که خود را در غم آنان شریک می دانید. تاج گل و استند های موسسه علاوه بر آنکه، همدردی، همراهی، مهر و علاقه شما را به آشنایانتان در این لحظات یادآوری می‌کند،نشانه ای است برای مفاهیم والای اسلامی و انسانی نیت شما. با تقدیم نمودن استندها و تاج گل های  موسسه به داغ دیدگان، از برکات، ثواب و خیر حاصل از سفارش آن خود و عزیزان از دست رفته را بهره مند سازید.

شما می‌توانید با پرداخت بخشی از هزینه یک سبد گل به موسسه خیریه کهریزک به دستگیری و کمک به نیازمندان قدمی بزرگ بردارید. موسسه کهریزک  نیز از طرف شما و با نامتان، استند و یا تاج گل مخصوصی را برای شخص مورد نظر ارسال خواهد کرد. بی شک این حرکت خیرخواهانه شما از دیگر سبدها و دسته های گل اهدائی؛ زیباتر، انسان دوستانه تر و به یادماندنی تر خواهد بود. اگرتمایل به سفارش استندها و تاج گل های  موسسه خیریه کهریزک دارید با شماره 42114 داخلی 310 و یا 88306069 –  88321654  تماس بگیرید.

 

 • کمک های آنلاین :

شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق راه های ذیل  واریز نمایید.

 1. مراجعه به دفاتر موسسه در سطح شهر
 2. واریز وجوه به حساب های بانکی موسسه جهت حمایت از معلولین و بیماران ام اس
 3. شماره‌گیری کد # 444 * 770 * از طریق تلفن همراه خود
 4. پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب است( در صورت تمایل گزینه کمک های آنلاین در سایت موسسه را انتخاب کنید)
 5. کارت به کارت از طریق شماره کارت 6037691199500158

یاور گرامی! موسسه همواره علاقه مند به ارائه بالاترین سطح از شفافیت و پاسخگویی به نیکوکاران و ذیربطان خود است، این سازمان همواره در جهت ثبت دقیق اطلاعات مربوط به وجوه اهدایی و کمک های مردمی تلاش می نماید. لذا خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب های موسسه ،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره 88328489  با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی و نذورات خاص را با درج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با موسسه مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.