اخبار

 با استقرار اکیپ سیار سازمان انتقال خون در آسایشگاه خیریه کهریزک ، کارکنان پر تلاش این مجموعه خیریه به یاری افراد نیازمند به دریافت فرآورده های خونی شتافتند.

 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در اولین دور از حضور اکیپ سیار سازمان انتقال خون در سال جاری ، درمانگاه دکتر حکیم زاده شاهد همایش کمک به افراد نیازمند به دریافت فرآورده های خونی بود.

در این روز جمع زیادی از کارکنان پر تلاش آسایشگاه خیریه کهریزک همچون همیشه داوطلب اهداء بخشی از خون خود به بیماران بستری در مراکز بیمارستانی شدند تا سهمی در درمان بیماران نیازمند به دریافت خون داشته باشند.

در همایش (( اهداء خون ، اهداء زندگی )) در آسایشگاه خیریه کهریزک ، مجموعاً 86 نفر از کارکنان این مجموعه موفق به اهداء خون شدند و بسیاری دیگر به دلایل مختلف از این کار نیک بازماندند . فشار خون بالا ، ضعف و کم توانی جسمی ، مصرف دارو و بیماری، عمده دلایل عدم پذیرش دیگر مراجعه کنندگان بود.

مهدی نوروز نژاد ، مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تمجید از استقبال کارکنان مجموعه از همایش (( اهداء خون ، اهداء زندگی )) گفت : روحیه ایثار و کمک به هم نوع همواره در میان همکاران ما جاری است به گونه ای که با استقبال از چنین همایش هایی ، داوطلب کمک به هموطنان عزیزی هستند که چشم انتظار دریافت مساعدت از توانمندان سلامت جامعه اند.

نوروزنژاد بیان کرد : همین روحیه ایثار و کمک به همنوعان است که به کارکنان این مرکز توان خدمت و پرستاری از ناتوان ترین بیماران را می دهد ، در غیر اینصورت هیچ یک از کارکنان بویژه کادر درمانی و پرستاری هرگز نمی توانند بیش از چند روز در محل خدمت خود دوام بیاورند.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه نوبت بعدی استقرار اکیپ سیار سازمان انتقال خون در آسایشگاه اواخر دی ماه سال جاری است ، افزود:

مطمئن هستیم در نوبت آینده و همچنین سالهای پیش رو نیز ، کارکنان پر تلاش و ایثارگر این مجموعه خیریه بازهم پر شورتر از همیشه به استقبال از همایش (( اهداء خون ، اهداء زندگی )) خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید