اخبار

با حضور خیرین همیشه همراه ، مددجویان ، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، نماز عید سعید فطر در جوار محراب نور این مجموعه خیریه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه ؛ همزمان با سراسر کشور و همراه با مومنین روزهدار ، نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین شریفی در محوطه بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد .
جمع کثیری از خیرین و نیک اندیشانی که همواره دغدغه زندگی بخشی به مددجویان کهریزک را دارند، همراه با سالمندان و معلولین ، مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه، حاضرین در محل اقامه نماز عید سعید فطبودند.
حجت الاسلام والمسلمین شریفی در خطبههای نماز عید سعید فطر، حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمین جهان بویژه خیرین، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تبریک گفت.
امام جماعت محراب نور آسایشگاه ، تقوا و عمل صالح را مهمترین مسئله همه مسلمانان دانست و گفت :
تمامی اعمال و کردار ما باید مطابق با تقوا به معنای واقعی کلمه باشد. حتی یک لبخند، یک سخن و یک نگاه بدور از تقوا می تواند ما را از مسیر دینداری و در نهایت دوستی با خداوند دور نماید .
حجت الاسلام شریفی با تاکید بر توجه به مسئله ظهور و دعا برای فرج ولیعصر (عج) نیز گفت :
در روایات و احادیث فراوان تصریح گردیده چنانچه فردی از دنیا برود ، بدون آنکه امام زمان خویش را نشناخته باشد، جاهل از دنیا رفته است . بنابراین بر همه ما واجب است علاوه بر شناخت و پیروی از امام زمانمان ، برای تعجیل در فرج آن منجی عالم بشریت دعا کنیم .
حجت الاسلام والمسلمین شریفی با تقدیر از اقدامات انساندوستانه همه خیرین جامعه بویژه خیرین حاضر در نماز عید فطر کهریزک، سلامتی و عاقبت بخیری را هدیه بزرگ خداوند برای همه آنان دانست که با خلوص نیت و به آسانی از جان و مال خود در خدمت به بیماران و نیازمندان انفاق می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید