اخبار

به شکرانه حلول ماه شوال و با حضور جمع کثیری از مددجویان ، نیکوکاران ، مسئولین و کارکنان مجموعه ، نماز عید سعید فطر در آسایشگاه خیریه کهریزک اقامه شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، همزمان با سراسر میهمن عزیزمان ایران و به پاس یکماه بندگی خالصانه به درگاه خداوند رحیم و رحمان ، نماز عید سعید فطر در محوطه بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک اقامه شد .

در این همایش دینی – معنوی ، جمع زیادی از سالمندان و معلولین ساکن در این خانه بزرگ در کنار حامیان همیشگی خود، خیرین سخاوتمند کهریزک ، مدیران و کارکنان دلسوز آن حاضر شدند و سر بر سجده بندگی خدای دوستدار مهربانی ها گذاردند.

حجت الاسلام و المسلمین قیاسی امام جماعت محراب نور آسایشگاه در خطبه های نماز عید سعید فطر همگان را به بندگی خالصانه و خاضعانه خداوند متعال در تمامی ایام و روزگار دعوت کرد.

وی خطاب به حاضرین در این رویداد معنوی اظهار داشت :

عید به معنای واقعی کلمه یعنی بازگشت به منزلگاه نخستین که همانا بندگی خالص خداوند است و هر روزی را که پاک بماند و از معاصی اجتناب ورزد آن روز عیدی مبارک و پر از اجر دنیوی و اخروی است .

قیاسی با اشاره به برکات بیشمار ماه مبارک رمضان نیز تصریح کرد :

خوشا به حال آنان که در ماه مبارک رمضان توانستند از برکات بیکران الهی بهره مند شوند ،خوشا به سعادت هر آنکس که اهل قرآن است و از معرفت و آیات نورانی قرآن کریم توشه های فراوانی برای خود اندوخته است .

امام جماعت محراب نور با اشاره به فرازهایی از سخنان گوهربار مولای متقیان علی (ع) یادآور شد :

حضرت علی (ع) امروز را به روز رستاخیز تشبیه می کنند که هر مسلمانی از خانه خود به قصد اقامه نماز عید فطر بیرون می آید ، همانند روز محشر است که در پیشگاه خداوند خود حاضر می شود تا پاداش اعمال خود را دریافت بدارد .

حجت الاسلام و المسلمین قیاسی در پایان باره دیگر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان ، سلامت و سعادت همه بندگان خداوند را از درگاه احدیت مسئلت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید