اخبار

با حضور تیم 10 نفره معلولین شطرنج باز موسسه خیریه رعد، مسابقات دوستانه شطرنج میان معلولین توانمند کهریزک و رعد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ سالن ورزشی پوریای ولی ، میزبان تنی چند از معلولین توانمند موسسه خیریه رعد شد تا در یک همایش ورزشی به رقابتی سالم بپردازند.

در این مسابقات ورزشی 10 نفر از منتخبین موسسه رعد با شطرنج بازان معلول کهریزک در 5 دور حذفی به رقابت پرداختند که در نهایت احمد لطفی از موسسه خیریه رعد به عنوان نفر برتر این دوره از مسابقات دوستانه ورزشی معرفی شد. همچنین آقایان حسین الماسی و رمضان قربان عموئی از معلولین توانمند کهریزک ، مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

گفتنی است مسئولیت فنی این دوره از مسابقات بر عهده داود سربالاوند از معلولین موفق کهریزک بود . وی علاوه بر اینکه در زمینه تحصیلات دانشگاهی از مددجویان برتر این مجموعه است ، توانمندی های خود را در مسابقات مختلف شطرنج در سطح تهران و کشور بارها به نمایش عموم گذارده است.

بر پائی مسابقات دوستانه ورزشی بویژه در جمع معلولینی که به دلیل محدودیت های حرکتی در کهریزک روزگار می گذرانند ، روحیه امید به زندگی و تلاش برای رسیدن به خواسته های قلبی و درونی آنان را تقویت نموده ، نقشی مهم و تأثیر گزار در سلامت روح و جسم آنان ایفاء می کند.

دیدگاهتان را بنویسید